Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kicsi pénész méretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsi pénész méretem miatt lehet még normális szexuális életem?

Figyelt kérdés
jún. 13. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen :)
jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem a pénisz mérete miatt nem lesz, hanem mert azt hiszed, ez a legfontosabb szempont.
jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Ez a nem a méret számít duma nettó hülyeség. A pontos hogy nem CSAK az számít. Nőknek idős korban nagyon fontos az érzelem és akkor sok mindent elnéznek pl a kisebb farkat. Nem lesz elég nekik de elnézik. Sok más fontosabb dolog van nekik.

Fiatalon viszont ne számíts semmi jóra. Max nagyon dagadt vagy csúnya lányra. Tapasztalatból mondom

jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
3: ez a nettó hülyeség. Nem sokat tudsz a nőkről...
jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Lehet mivel nem minden nő egyforma.
jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Igen lehet, de ha a szorongásaid miatt egy nőnél sem mersz kezdeményezni akkor tuti, hogy nem lesz!
jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha mereven meg van legalább 8-9 centi, akkor simán, max. jobban oda kell figyelni, hogy milyen pózban csináljátok.


Az alatt sem megoldhatatlan, de már valóban több alkalmazkodást igényel a nő részéről.

jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De várj, milyen kicsi? 14-15?
jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!