Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen törődő, ha ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen törődő, ha ez csak szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve összejárok egy pasival. Iszonyat jó a szex, de azon kívül is nagyon törődő velem. Majdnem minden nap beszélünk, sokmindenben segít, számíthatok rá kérés nélkül is, kedveskedik is ezzel-azzal. Miért ilyen, ha csak szexelünk? Én eddig azt tapasztaltam, hogy aki csak szexelni akart, az nem tett sok energiát a dologba. Aki igen, az meg kapcsolatot is akart. Vele szinte már mintha együtt lennénk, csak nem járunk programokra…

jún. 15. 17:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tizes szerintem is jol látja. Ha te szeretnél közeledni akkor ajánld fel neki, hogy közös programokra is összejárnál vele. (De ne ráakaszkodás formán hanem csak lazán.)
jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb teljesen egyértelmű lesz. Látod magad is majd. Más miért tudná ezt?
jún. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy szerelmes , csak egy kicsit figyelmes és kedves.

Annyi hogy szeret a nő kedvében járni és kedveskedni.

jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Voltam így. Hiába szex kapcsolat volt, érdekelt minket a másik lelki helyzete. Ez több volt mint barátság extrákkal de kevesebb mint kapcsolat. Épp ezért működhetett jól és a mai napig is működik
jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ő szexet kap, te törődést, ez így fair.

Főleg, ha idősebb férfiről van szó, aki tud bánni a nővel, nem csak kihasználja őket.

Tényleg idősebb, mennyivel?

jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#14 de ha több barátság extrákkalnál, akkor miért nem jártok?


#15 én is kapok szexet, meg ő is törődést🤣Csak nekem az tényleg fura, hogy miért fektet valaki időt energiát olyanba, akivel nem tervez jövőt, csak pár kellemes estét. Jó pasi, akármikor találna szexre nőt kb. nulla energiabefektetéssel is.

jún. 16. 12:21
 17/21 A kérdező kommentje:
Amúgy ő 4 évvel idősebb, 30 körüliek vagyunk.
jún. 16. 12:22
 18/21 anonim ***** válasza:
#14 vagyok. Mert nagyon jó barátok vagyunk akiknél cudarul jól működik a kémia. És ezt a barátságot nem áldozzuk fel egy bizonytalan kapcsolatért. A #15-ösre reagálva, az embert nem mindig az ösztönei vezérlik. Bizony sok esetben a férfinak és nőnek szüksége van egy lelki löketre, hogy működni tudjon. Ilyen a törődés
jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 és mitől lenne bizonytalan? Nem illenétek össze párkapcsolati szinten?
jún. 16. 12:30
 20/21 anonim ***** válasza:
10-es vagyok újra. NE GONDOLD TÚL! Ő szimplán rendes, de attól még ez nem elköteleződés. Az egyetlen szép emlékem innen egy ilyen kapcsolat, ami attól szép, hogy tiszteltük egymást, naponta beszéltünk, segítettük egymásnak, de nem gondoltunk ebbe többet, mert az életünknek egy olyan szakaszában találkoztunk, amikor egyikünk sem akart elköteleződni. Szexelni is lehet tartalmasan, emberhez méltóan kezelve a másik felet, de attól ez még nem lesz együttjárás! Légy észnél!
jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!