Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat mellett gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat mellett gáz, ha az egyik fél Tinderezik, másokkal is kavar?

Figyelt kérdés

Ti ezt elfogadnátok vagy alapvetően szexkapcsolatban is elvárható a hűség / vagy ha nem, akkor legalább korrektül mondja el a másik félnek, ha másokkal

is kavar?



jún. 6. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy beszéltétrk meg. Szexkapcsolt nem pàrkapcsolat. Szóval elvi szinten így nem zavarna. Ennek ellenére azért fontos hogy tudjam màssal nem szexel az illető, mert nem szeretnék nemi betegséget elkapni.

Így sértődés nem lenne ha kiderül. Viszont ott vége lenne a szexkapcsolatnak.

jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 igen én is azt gondolom, hogy ha már egy ideje belementem az óvszer nélküli szexbe, akkor tiszteljen már meg azzal, hogy másokkal nem szexelget. Ha arra van igénye, akkor minek tart fenn szexkapcsolatot. Én mindig transzparens vagyok és ha mással alakul valami, azt elmondom.
jún. 6. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogadok, te vagy a nő. Ha férfi lennél, értenéd.
jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 férfiként muszáj sunyinak lenni?🙃Nem véletlenül nem akarok én már soha párkapcsolatot, egyszerűen minden férfi emberileg alja. Még szexkapcsolatban is meg lehet undorodni tőletek, pedig nem vártam el túl sokat🙄
jún. 6. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Fölösleges sértegeti, személyeskedni. Férfiaknál ez másképp működik, arra vagyunk kódolva genetikailag, hogy szétszórjuk a magokat. Van, aki ezt kontroll alatt tudja tartani (vagy csak képes úgy csinálni, hogy nem veszed észre - ez jobb?), van aki meg nem.
jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk annyiban igazad van, hogy ha már gumi nélkül csináljátok, akkor illik vigyázni a másikra.
jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 de megérdemlek annyit, hogy elmondja. “Figyi, őszinte leszek, nem csak veled szexelgetek, neked ez így belefér?” Erre még talán azt mondtam volna, hogy oké, de akkor én is és használjunk gumit. De ha valamit nem bírok, az az, ha hülyének néznek és nem őszinték velem. Ennyit el lehet várni, ha már én is őszinte vagyok.
jún. 6. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el lehetne. Ennyit számítasz neki.
jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és teljesen egyetértek a kérdezővel. Őszinteség a kulcs és majd mindkét fél eldönti belefér-e a dolog.
jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése.
jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!