Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen törődő, ha ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen törődő, ha ez csak szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve összejárok egy pasival. Iszonyat jó a szex, de azon kívül is nagyon törődő velem. Majdnem minden nap beszélünk, sokmindenben segít, számíthatok rá kérés nélkül is, kedveskedik is ezzel-azzal. Miért ilyen, ha csak szexelünk? Én eddig azt tapasztaltam, hogy aki csak szexelni akart, az nem tett sok energiát a dologba. Aki igen, az meg kapcsolatot is akart. Vele szinte már mintha együtt lennénk, csak nem járunk programokra…

jún. 15. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Ismered a mondást, kurvából lesz a jó feleség
jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 elképzelhető, hogy kialakultak benne érzések?
jún. 15. 17:53
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
En is ilyen vagyok, pedig tav-szexkapcsolat volt legutobb is, tobb, pont haromszoros korkulonbseggel. 56/f
jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 értem, és benned így nem alakultak ki érzések? Ha jó volt a szex és kedvelted is?
jún. 15. 17:54
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szex következtében lelki és hormoni dolgok is történnek, a fizikai része mellett…


Amúgy, hogy hogy nem jártok akkor már, vagy miért kerestek mind ketten párt magatoknak, hogy alakult ki ez a szexkapcsolat?

(Tudom, h lényegtelen, de engem mindig érdekel a korosztály is, hány évesek vagytok)

jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Vagy miért nem kerestek*


5-ös voltam

jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 “Amúgy, hogy hogy nem jártok akkor már,“


Ez a rész érdekelne engem is😂Mert ha így bánik velem, akkor már simán a barátnője is lehetnék. Ez nem áll össze bennem, hogy vajon többet érezhet-e irántam? Amúgy én randizgattam ez idő alatt másokkal, de egyik sem fogott meg annyira, hogy lemondjak róla.

jún. 15. 18:47
 8/21 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem hogy miért kell ezt így bekategorizálni hogy szex kapcsolat.

Vagy ti az elején elő írtátok hogy csak szex és ezt annak is kell nevezni??

Hát ha minden megy rendesen akkor ez barátság és szerelem is egyben.

Ami később még lehet akármi is.

jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 szóval szerinted ezek alapján szerelmes lehet? Férfiak akkor viselkednek csak így, ha szerelmesek?
jún. 15. 20:19
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elmondod, ő egy rendes pasi, de ennél többet ne láss bele. 44n
jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!