Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50-es pocakos, alacsony, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-es pocakos, alacsony, de amúgy szexi férfiként miért nem találok párt magamnak?

Figyelt kérdés
56F

jún. 11. 04:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kép alapján többet tudnánk mondani.
jún. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy nem tudod eladni magad. A nőknek a "duma" nagyon fontos az elején.


De nyugi, ezt meg lehet tanulni. Csak ne add fel.

jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
50-es, pocakos, alacsony; ez nem szexi
jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se szexy egy alacsony pocakos 50-es. Esetleg az aranyos kategóriába eshet, de attól, mert cuki nem fogok dugni senkivel.
jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"amúgy szexi férfiként" Ezt ki állapitotta meg rolad??? Mit gondolsz szexinek magadrol??
jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért nem találsz, mert az 50 körüli nők a tökéletes férfit keresik.

Én hozzád hasonló korú vagyok.

Én mindent megtettem, amit csak lehet, és teszem a mai napig is. Minden este futok 7-8 km-t, leadtam 25 kilót, a pocak is csak türhetően kicsi lett, és átlagos, 175 centi vagyok.

Sajnos ez sem elég. Én sem találok most már 3 éve. Ahhoz, hogy a tökéletes, szexi pasi kategória legyek, ahhoz még kellene sajnos még -10 kiló. Akkor megőrülnének értem a nők.

Ez már nem megy sajnos a korom miatt.

A nők azt várják az 50 körüli férfiaktól, hogy úgy nézzenek ki mint a 30 évesek. De ez nem megy sajnos, és így emiatt az 50 plusszos férfiak nem kellenek senkinek.

Valamikor nagyon régen még azt mondták, hogy az 50 körüli őszülő férfiak nagyon sármosak tudnak lenni. Még a fiatal lányok is odáig voltak ezért a kategóriáért.

Ma már ez nem így van.

Ma az 50 plusszos férfi hanyagolva van sajnos.

Ezzel nem lehet mit csinálni, max bízni a szerencsében, mert az azért csodákra képes.

Bármikor össze akadhat az ember valakivel, ez azért benne van a pakliban.

Teljesen feladni soha nem szabad.

"KŰZDENI MINDÍG, FELADNI SOHA !!!!

58F.

jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 De hát nagyon szexi, ezt többen is megerösiték már bocs.
jún. 12. 15:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Hàt tudod.

Az önbizalom.

Ez állítólag mindennél fontosabb. Még a testalkati kinézetnél is.

Társkeresésben ez kúlcsfontosságú.

jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira szexi vagy akkor miert vagy egyedul??
jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

A kérdés elvileg jó, de valahol meg mégsem.

Fiatal,18-25 éves nagyon szép, nagyon csinos lányok is sokan egyedül vannak, mert most különösen nagyon nehéz a társkeresés.

jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!