Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony szexuális teljesítmén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony szexuális teljesítménnyel rendelkező férfiként milyen nőt kéne keressek magamnak szerintetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy kórosan gyorstüzelő vagyok, és merevedési zavaraim is vannak. Magyarán nem tudok egy nőt rendesen megdugni, ezt tapasztalatból mondom. Ezt nem is firtatnám tovább, a kérdés, hogy milyen nő tolerálná ezt hosszútávon:

-gondoltam arra, hogy felszedek valami vallásos csajt, akinek a szex annyira nem fontos, sőt, tabu? Az a baj, hogy az se lenne jó, hogy nagyon prűd legyen, mert azért a testiség számomra fontos

-aszexuális csaj. nem tudom ők mennyire vágynak a párkapcsolatra egyáltalán.

-csúnya, vagy nagydarab csajok, akiknek nincsen akkora elvárásuk. Az a baj, hogy tudom, hogy nekik is vannak vágyaik azért, csak azért jönnek össze sokszor egy pasival, mert nincs más.

Szóval szerintetek? Milyen nőt keressek így komoly, hosszú párkapcsolatra, hogy nem vagyok elég potens, de boldogok is legyünk együtt?



2022. márc. 8. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan párkapcsolatot, ahol a szeretet és az elfogadás az uralkodó, nem pedig a szex és utána minden más.
2022. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Az utóbbi kategória a legnehezebb. A kövér csúnya csajoknak nagyobb az elvárásuk és kiállhatatlan a stílusuk, pont a sok frusztráció miatt. Így próbálnak védekezni, szóval kerülendők. Egy szép, szexi csaj ha el is utasít, sokkal kedvesebben, szebben teszi, sokkal könnyebb szóba állni velük, kellemesebb társaság. Ez így nagy általánosságban, nyilván vannak kivételek. Nehéz a kérdés, nagyon magadba kell bolonditsd a csajt hogy elnézze ezt
2022. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, te tudnál vonzódni csúnya nőhöz?
2022. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rendet a fejedben, étkezz jobban, tanulj elszorítás technikát és a problémád is mérséklődik/megszűnik.
2022. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább keress fel egy szexuálpszichológust aki (ha egyedül nem megy) segít utat mutatni az önkontroll tanulásában a gyorstüzelésed ellen ÉS segít az impotenciádat okozó komplexusaid leküzdésében.

A fentiek egyike SEM megoldás. Leírtad te magad is, ha fontos a testiség (kinek nem az?) akkor fejlessz rajta ne bezárkózz.

2022. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A leírtak közül az aszexuálisoknál van a legnagyobb esélyed, nekik sokszor ugyanúgy fontos a párkapcsolat, csak nem a szexuális része.

Más kérdés, hogy attól még, hogy aszexuálisak, nem igénytelenek, hogy összejöjjenek valakivel, aki csak azért akarja őket felszedni, őket, mert nincs más, a normális nőkhöz béna és a problémáit sem megoldani akarja (orvosnál, pszichológusnál pl), hanem elfedni.

Egyébként szép, hogy még te fikázol meg nevezel bárkit prűdnek, miközben te nem vagy képes egy alap dologra. És tenni sem akarsz azért, hogy képes legyél. Ez a legnagyobb baj, nem az, hogy gondod van.

2022. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!