Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg büdös lehetett ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg büdös lehetett ott lent vagy inkább csak hülyéskedhetett a csaj?

Figyelt kérdés
Vártuk a metrót és egy fiatal pár nem éppen diszkréten kívánta meg egymást. Szenvedélyesen smároltak, közben a srác tapogatta, simogatta párja seggét, a lányon fényes fekete rövidgatya volt, azt meg tényleg jó simizni, ha azzal takarják a segget. A csaj egyszer csak megszólalt, hogy ne fogdosd már ott alul, büdös lesz a kezed. A srác meg azért is továbbra is fogdosta, még intenzívebben mint addig. Utána meg együtt röhögtek egy nagyot. Szerintem csak zrikálta a srácot.
jún. 10. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A segg az büdös akárhogy is szépítjük a dolgot. Ha frissen alaposan meg van mosva akkor egy darabig nem de az első fing után már büdös lesz megint. Meg egyébként is beizzad, bepállik. Úgyhogy a végső konklúzió az, hogy a segg az büdös és kész.
jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha szarás után nem mosta meg magát akkor bizony lehet ott szag. Illetve ha nem is szokta, akkor gyaníthatóan a vaginája is bebüdösödött. Ilyenkor már nem segít 1-1 mosás, mert beveszi a szagot és a bacikat. Főleg ha műszálas bugyogót hord.


Sorry csajok, de ezt jobb ha tudjátok

jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
A segg lehet jó illatú vagy semleges illatú egy darabig. De igen ott szarunk és fingunk ráadásul be is tud izzadni rendesen. Ezért lesz szaga, de utána újból meglehet mosni. Ne legyünk álszentek.
jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

A férfiak segge is büdös.


Sorry pasik, de jobb, ha ezt tudjátok.

jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es! Állította valaki az ellenkezőjét?
jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sőt ki is merem jelenteni, hogy a legtöbb nő számára még egy ápolt férfi segglyuk is undorító.
jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Múltkor fürdés után kutyapózban megdolgoztam a páromat, közben szoktam az ánuszrózsáját ujjazni. Az is szarszagú volt. Szerettem.
jún. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!