Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van sok emberben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van sok emberben, férfi és nők között is,hogy azt a hittet vallják ha egy nő meghagyja lent az igénytelen ?

Figyelt kérdés

Tévhit ?

Pro- kontra



ápr. 26. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fejtsétek ki jobban legyszives .Valakinek olyan volt és ezért vallt meg tőle .Vagy most is olyan és semmi hátrányos dolgot nem tapasztalt.
ápr. 26. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van !
ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Szerintem a nagyajkak és környékéről mindenképp le kell borotválni, a többi szerintem izgató is lehet szőrösen, viszont az nagyon gusztustalan ha kinyalni sem lehet a nélkül, hogy egy csomó szőrt ennék meg. F
ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor igénytelen, ha nem tisztálkodik.

Hogy szőrös, vagy csupasz, az részletkérdés. Nekem egyébként a szőrös sokkal izgatóbb, de nem elsődleges szempont.

ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám a szőrre, hogy zavaró. Nyalásnál igenis útban van. Emlékszem rá fiatal koromból, állandóan hajtogatni kellett különben tele ment vele a szám. A csupasz nem kötelező, de a rövidre vágott vagy a borotvált ajkak százszor előnyösebbek.

F60

ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szőrös jobban bejön, pedig a legtöbb korombelinek csak a csupasz tetszik, amit nem is értek, de hiába mindenki más. Sztem egy punci bárhogy izgat egy férfit ha tiszta. 22F
ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!