Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nagy de büdös, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagy de büdös, vagy kicsi de illatos péniszt választanátok?

Figyelt kérdés
Nincs ilyen lehetoseg hogy nagy es illatos, ez a ket lehetoseg van. Szamotokra atlag alattira gondolok, nagy alatt pedig tokeletest ertek, tehat ez mindenkinel mas.
máj. 2. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Büdös farok nincs csak igénytelen pasiknak. Azokkal meg nem kezdek.
máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalomra kényszerből? Akkor inkább a kicsi, mert inkább ne érezzek belőle semmit, minthogy büdi legyen. De hosszútávra csak nagy és illatos jöhet :D
máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván épeszű ember nem választ egy igénytelen, büdös péniszt, akármilyen nagy...

Szóval, ha nincs más, inkább a kicsi és legalább kapok pár nyalást mellé.


De leginkább egyik sem akkor már.

máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kicsi és illatos.
máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te normális vagy? 🤷Hogy képzeled, hogy ilyet írsz ki? Ezzel azt sugallod, hogy akinek nem kicsi annak büdös. 😡


"Nincs ilyen lehetoseg hogy nagy es illatos"


Pedig van ilyen, legalább egy darab biztos létezik. Persze van akinek 19 centinél kezdődik a nagy, ők nem értenének egyet azzal, hogy az enyém ilyen.


Biztos van kicsi és büdös is. Szóval mossad rendesen, és ne legyél seggszagú se. Urológián tudnak segíteni a méreteden (egyik inszalagot átvágják), pszichológusnál pedig a többi bajodra is kaphatsz terápiát

máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én pasiként írok.

Nekem sok lány csinálta már hogy reggel orállal ébresztett.

Este ugyan fürödtem de ugye reggelig azért eltelik pár óra.

máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ez a pár óra dolog. Csajoknál is, akinek üde egészséges puncija van, annak fél nap alatt se szaglik be. Akinek meg büdös, annak ugyan olyan marad akkor is ha frissen meglötyböli


Olyankor kell orvoshoz menni és elgondolkodni mit kéne másként csinálni.

máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor a nagy büdöset választom mert nálam folyik a csapból a víz és meg tudja mosni, hogy tiszta legyen a farka.
máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5-os ne vedd ennyire magadra😃 ez csak egy elmeleti kerdes, hogy a lanyoknak mi a fontosabb arra voltam kivancsi. Nekem is atlagos es budos, bar valakinek nyilvan az enyem is kicsi
máj. 2. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nehéz lezuhanyozni?
máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!