Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm azt mondja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja hogy kurvás dolog volt ilyet csinálni és többet ne kérjek ilyen szívességet, igaza van?

Figyelt kérdés

Szombat délután találkoztam egy több mint barát sráccal, felmentem hozzá és történtek dolgok. Ezt nem részletezem, és volt egy kisebb baleset a végén.

Felhívtam a barátnőmet, hogy hozzon nekem tiszta bugyit , és hozza el a címre, mert egy rövid nyári ruha volt rajtam és bugyi nélkül nem akartam hazamenni.

Felhozta de tökre kiakadt az egészen, lehordott mindennek utána messengeren.


jún. 10. 14:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk sràcok tuti megengedték volna hogy kimosd. Ventillàtorra téve gyorsabban meg is szàrad mint hogy baràtnőd odaér. Olyan nincs hogy ők nem szedtek ki gyorsan spermàt alsógatyàból.


Amúgy meg ha mégse szàrad meg (megszàrad de tegyük fel hogy nem), akkor el lehet tenni nejlonzacsiba és bugyi nélkül is haza lehet meni. Neked még nem is himbàlózik a gatyàban.


Az a te dolgod kivel fekszel le, baràtnődnek semi köze hozzà. De tényleg felesleges volt emiatt elràngatni.

jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem a puszta közepén történt a dolog, biztos akadt volna a sarkon valami üzlet, ahol tudsz venni új bugyit...
jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: megyeszékhelyen lakom, de szombaton a ruhaboltok 13-14 után csak a plázában vannak nyitva. Szerintem máshol is.

Erre igazából két megoldás lett volna: még 15 másodpercig várni a fiúknak, amíg leveszi a bugyit, vagy gyorsan kiöblíteni és hajszárítóval megszárítani.

jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Azért fejben lejátszhattad volna a letolt bugyi+beleélvezés következményét, ha már ilyesmire adtad a (hmm, hmm ....) fejed. Rájöhettél volna arra a megoldásra, hogy odakészitesz néhány pzs-t, és amikor kihuzzák belöled akkor odateszed gyorsan, hogy arra folyjon, meg megtörlöd a pinádat.
jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Elkérhettél volna egy boxert az úrtól
jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy az ő értékrendjébe nem illeszkedett a történés és feszélyezték a kérésed körüli körülmények. Ehhez minden joga megvan és tartsd tiszteletben. Ha így élsz, akkor oldjad meg az ebból adódó kellemetlenségeket magad, mást ne rángass bele. Ennyi.
jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Kamu
júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

A puncidban akkor összekeveredett a két srác spermája!

Kedves kérdező! Milyen érzés volt a szex?

tegnap 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!