Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm azt mondja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja hogy kurvás dolog volt ilyet csinálni és többet ne kérjek ilyen szívességet, igaza van?

Figyelt kérdés

Szombat délután találkoztam egy több mint barát sráccal, felmentem hozzá és történtek dolgok. Ezt nem részletezem, és volt egy kisebb baleset a végén.

Felhívtam a barátnőmet, hogy hozzon nekem tiszta bugyit , és hozza el a címre, mert egy rövid nyári ruha volt rajtam és bugyi nélkül nem akartam hazamenni.

Felhozta de tökre kiakadt az egészen, lehordott mindennek utána messengeren.


jún. 10. 14:03
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
a két srác egymás után belém élvezett, kutya pózban, a bugyim pedig a térdemig votl lehúzva csak, így amikor kivették kifolyt minden oda.
jún. 10. 14:50
 22/38 anonim ***** válasza:
40%

Muszáj lesz leírni mi történt a bugyival, mert még 3 nap múlva is ezen fognak pörögni a válaszok


😆

jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tanulság a számodra, hogy mindig legyen nálad tartalék bugyi! Főleg ha előre tudod, hogy pasizni fogsz!
jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Az igen!

Ha tudod, hogy ennyire forróvérű vagy, akkor az eset tanulsága: hordanod kell a táskádban becelofánozva egy tartalék bugyit.

jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
sosem tpörtént ilyen, és nem is gondoltam hogy ez fog történni. Nem szexelni mentem fel hozzá eredetileg.
jún. 10. 14:55
 26/38 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy dupla beleélvezés után a spermás bugyival hazajutás kifejezetten izgató. :D :D
jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Noren1989 ***** válasza:
Ahogy én sem a kotsmàban voltam ma,Pindúr-Pandúr.
jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
46%
na, megint a kamus irogatja a kérdést? kíváncsi lennék, ki van mögötte
jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
mi az a Pindur-Pandúr?
jún. 10. 15:01
 30/38 anonim ***** válasza:
46%

#30

miért, csináltál azóta új acc-ot?

jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!