Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm azt mondja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja hogy kurvás dolog volt ilyet csinálni és többet ne kérjek ilyen szívességet, igaza van?

Figyelt kérdés

Szombat délután találkoztam egy több mint barát sráccal, felmentem hozzá és történtek dolgok. Ezt nem részletezem, és volt egy kisebb baleset a végén.

Felhívtam a barátnőmet, hogy hozzon nekem tiszta bugyit , és hozza el a címre, mert egy rövid nyári ruha volt rajtam és bugyi nélkül nem akartam hazamenni.

Felhozta de tökre kiakadt az egészen, lehordott mindennek utána messengeren.


jún. 10. 14:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Szóval befostál. :D :D
jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%

Abban igaza van, hogy ne kérj ilyet. Oldd meg, felnőtt vagy már hozzá, hogy a problémáidat egyedül is megoldd, vagy segíthetett volna a srác.

Egyébként abban semmi krvás nincs, ha neked is jó, meg a srácnak is.

jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
Tanulj belőle: legyen nálad tartalék bugyi
jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
Nincs igaza...szerintem. Legközelebb viszek neked én és haza is viszlek utána...magamhoz :P F.
jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%
Anális dolog történt?
jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
nem anál volt, és nem is ezzel kapcsolatos dolog.
jún. 10. 14:07
 7/38 VadApuci ***** válasza:
88%
ha tényleg a barátod lenne, nem akadt volna ki.az igazi barát szó nélkül megteszi, amit egy barát kér. legalábbis felénk ez így működik ;)
jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
58%
Lehet kerdezőnknek egyszerűen hasmenése lett szex közben...
jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy kivel állsz le szexelni nem tartozik rá, viszont abban igaza van, hogy ne őt ugráltasd ilyen esetben.
jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

A kis baleseteket szappannal tisztára lehet mosni.

Egyedül is.

jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!