Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm azt mondja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja hogy kurvás dolog volt ilyet csinálni és többet ne kérjek ilyen szívességet, igaza van?

Figyelt kérdés

Szombat délután találkoztam egy több mint barát sráccal, felmentem hozzá és történtek dolgok. Ezt nem részletezem, és volt egy kisebb baleset a végén.

Felhívtam a barátnőmet, hogy hozzon nekem tiszta bugyit , és hozza el a címre, mert egy rövid nyári ruha volt rajtam és bugyi nélkül nem akartam hazamenni.

Felhozta de tökre kiakadt az egészen, lehordott mindennek utána messengeren.


jún. 10. 14:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a barátnőd szimplán irigy.
jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
hármasban voltam 2 fiúval és a bugyim kapott a végén...
jún. 10. 14:26
 13/38 anonim ***** válasza:
40%
szóval nem részletezed mi történt pontosan, nem írod le a balesetet se. de döntsünk el, hogy kurv.ás voltál-e. honnan a fasz.bol kéne tudni, ha semmit se írsz le. ítéljük meg a tettedet, de nem írod le mi volt. azta egy újabb zseni. írd le:))) ezek a mai emberek, kérem vissza a sötét középkort, még az is jobb volt
jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
20%
13 as vagyok ezt még azelött írtam, hogy válaszoltál volna. persze hogy az volt ribisnek hívják, de miért nem mentél haza anélkül, a 3sra elég vagány vagy de bugyi nélkül nem mersz kilépni. kamu kérdés igaz?
jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
14es, nem kamu kérdés, egy rövid nyári ruha volt rajtam és fújt a szél, nem szerettem volna a bármi, bármit lát, illetve nem tudok leülni sem fehérnemű nélkül.
jún. 10. 14:34
 16/38 anonim ***** válasza:
75%
Le kellene lassan szokni erről, hogy "ha nőként szexelsz akkor beteg leszel meg terhes, ha élvezed is akkor meg kurv4 vagy" hozzáállásról, de látom nem nagyon megy.
jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
44%
Van rá egy fogadásom, hogy a lepontozók egyik fele incel akinek soha nem jutott pu*ci, de ha jutott volna akkor a fél világot végigtöcsköli, a másik fele meg végig is töcskölte. Tükörbe nézni azért megy még?
jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem volt igaza! Az irigység beszélt belőle!
jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
41%
ha nem kamu akkopr meséld el a szex részét, részletesen:))
jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
De ezek konkrétan a levett bugyidba élveztek? :o
jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!