Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 46 éves férfiként nem izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 éves férfiként nem izgat a anális szex.Elég sok partnerem volt de senki se tette szóvá hogy nem próbálok a másik kapura focizni :) Van olyan hölgy aki egyáltalán igényli a együttlét eme formáját ?

Figyelt kérdés
Anális szex kimaradt .

jún. 8. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Van aki kifejezetten kedveli.:) Sőt olyan férfi is van, aki szereti nőtől kapni. Ez teljesen egyéni dolog.:) Jó, hogy te passzoltál a partnereiddel a kérdésben.:D
jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Nincs olyan nő aki ezt igényli. Nekik van olyan lyuk ami dugásra való. Csak látens homárok akarnak mindenképpen segget baxni, csak ciki lenne ezt bevallani, ezért akarják inkább nők seggét dugni... 🤷‍♀️
jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám, de sajnos sosem engedte még senki. Annyira kifejezetten engem sem foglalkoztat amúgy, csak kipróbálás szintjén érdekelne, hogy mit szerethetnek benne sokan.
jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Én 26 éves nőként sem tudom elképzelni, hogy mi lehet benne a jó... Főleg a nőnek. Számomra nem, hogy nem kívánatos, hanem egyenesen tabu. Volt, aki akarta volna, de én nem engedtem.

Ott van a hüvely, azért van, ha nem elég szűk, akkor pedig lehet erősíteni az izmokat ott is.

jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdekli a nőket.
jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én megértem aki szereti de nem természetes hogy a férfiak seggbe dugnak.
jún. 8. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
De jó, hogy vannak ilyen férfiak :)
jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Én megértem, ha vannak nők, akik szeretik, de nekem nem tetszik :/ én nagyon megalázónak érzem. És az a baj, hogyha megmondom, hogy nem szeretem az anált, akkor az anált kedvelők viszont egyből bekategorizálnak prűdnek meg ilyesmi. Pedig amúgy szeretem a szexet.
jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Jónéhány nőt ismerek, akik kifejezetten igénylik az anált. Nem vagyunk egyformák a szexben sem, és ez jól is van így.
jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem izgat, miért foglalkozol vele?

Én sem teszek fel kérdéseket a b.zulásról.

jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!