Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem számít az alkat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem számít az alkat?

Figyelt kérdés

Eddig volt jópár partnerem szexuálisan (én vagyok a lány) és mindegyiknek kivétel nélkül nagyon jó teste volt/edzett. Sose kerestem tudatosan ezt a fiúkban.

Én magas vagyok (176) de egyáltalán nem vékony, pont a határtartomány, jól eloszlik a súly. Vékony derék, nagyobb de nem túl nagy fenék, olyan 38-as ruhákat hordok, ez csipőben szélesebb.

A lényeg, hogy azért van mit rajtam fogni amit nyáron kifejezetten kritizálok is magamban. Hogyhogy ezeket a fiúkat a majdnem tökéletes testük mellett tetszettem és vonzó voltam? Vannak teljesen husis részeim, ő meg szinte tökéletesek voltak. Persze mellette a személyiségem sokat dobhatott de tènyleg nem számít az alkat?

Ennyire lehet vonzó a teltség?

(Nem, nem kóros kövér vagyok, de akkor is)

Néha elgondolkodok miért nem a modellebb alkatúakat válasszák, miért engem



jún. 8. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy nőnél baromi pozitív, ha látszik rajta, hogy békében van önmagával. Aki pedig nem, azon is nagyon meglátszik, mennyire szorong.
jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gabor49 ***** válasza:
de számít pl egy kövér nőhöz hozzáse tudnék érni
jún. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Fulár ***** válasza:

Van az a mondás,hogy"A külső megfog,a belső megtart".

Még mielött egy büdös szót is vâltanâl valakivel az-az első,hogy meglâtod.Akiben az ég világon semmi sem fog meg azzal sanszos,hogy nem fogsz leállni ismerkedni.

Alkat...valakinek ez tetszik valakinek pedig az.Nem vagyunk egyformák és ez így van jól.

Volt 155 centis nagyon vékonyka csöpp csajom és imâdtam benne mindent.Az előző pârom viszont(vele le is nyomtunk 12 évet)egy nâlam fejjel magasabb,konkrétan 177 centis piszok nagy cicis és nem kicsi fenekű lány volt.Neki is imâdtam minden porcikâját.

Ahogy elöttem is írták,hogy ha tudod szeretni magad úgy ahogy vagy az szinte már külön vonzerő a faszik számára!

jún. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Számít. De nem a vékony alkat a vonzó, sőt. A férfiak többsége a nőiesen telt alkatra buknak, a média tolja meg a divaatszakma ezt a nagyon vékony alkatot (mostmár nem annyira), de nem ez a legvonzóbb. Szóval számít az alkat, de lehet pont az tetszik nekik rajtad, hogy van mit fogni, ahogy fogalmaztál. Ha pedig ehhez van szép nagy popó és cici is, az főnyeremény.

Barátnőm például duci, engem is kibeszéltek a hátam mögött, hogy na csak így kapok puncit. Pedig volt sok exem előtte is, de mindegy is. És hogy nekem biztos nem számít az alkat. De, számít, de most pont erre izgulok fel a legjobban, az ő alkatára.

jún. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

“ Számít. De nem a vékony alkat a vonzó, sőt.”


Dehogynem, leginkább az. Vékony csinos nőként tiéd a világ. Tudok mesélni, ha akarod😀

jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!