Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít jobban, arc vagy alak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít jobban, arc vagy alak?

Figyelt kérdés
Inkább választanál egy 10/10-es testű, de “csak” mondjuk 7/10-es arcú párt, vagy 10/10 arc, de nem valami jó alkat?

2023. máj. 25. 16:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

szexnél egyértelműen az alak

az, hogy nem tetszik az arca, inkább a hétköznapokat mérgezi, amikor ugyebár a legtöbb érintkezés során az arcát nézed

2023. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Arc sokkal fontosabb
2023. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1 most arcra azért ne egy ogrét képzelj el, hanem mondjuk egy átlagos és szép határán lévő arcot, csak annyi, hogy nem 10/10-es, gyönyörű arca van.
2023. máj. 25. 16:11
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint volt már nagyon helyes, de nem annyira jó alkatú és nagyon fit, de nem annyira helyes pasim is, nekem tetszett ez is, az is. Kapcsolatnál nem csak ez számít.
2023. máj. 25. 16:12
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát az alkaton lehet változtatni, az arcon meg nem nagyon, mert a plasztikai beavatkozások általában csak rontanak a helyzeten…


Nekem pl. nem számít egy lányban a magasság, meg a mell méret.


Azon, hogy mennyire husis, vagy sportos, azon abszolút tud változtatni az én vagy a saját ízlés szerint akár…


Én is akkor gyúrom ki magam amikor csak akarom, csak az étkezésre meg az edzésre kell odafigyelni, akaraterő kérdése.


Nyílván amin én nem tudok változtatni, hogy alacsony vagyok (172), meg hogy kesneny a vállam, stb. (Utóbbin azért valamennyit lehet javítani)…


De ha megjelenne egy jó tündér és megkérdezni hogy pl. 15 centivel magasabb lennék, meg kigyúrt vagy mondjuk akár csak 10%-al jobbképbűbb, én utóbbit választanám.

2023. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ nekem jó alkat, vagy az átlagnak?

Nekem elég duci csajon jönnek be, volt nagyon nagyon duci partnerem nagyon szép arccal.

Ha ezt a kettőt vesszük alapul még egy fontos tényezőt hozzáraknék: a belső.


Tehát, ha kifogok egy 10/10-es belsőt mellé lehet számomra 7/10-es teste és arca. Viszont, ha a belső számomra 7 alatti, mind1 hogy néz ki.

Az eddig tapasztalataim alapján, ha arc, vagy test közül kenne választanom, akkor mind1 melyik 10/10-es, már jó nálam, HA megfelelő belsővel rendelkezik.


F

2023. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Segg.
2023. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Bármelyik jöhet, ha a kisugárzása, belső tulajdonságai bejönnek.
2023. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ, aki felszínes annak nyilván túlnyomó részt a külső a számít. Akinek fontos a belső is, az nyilván kompromisszumot köt.
2023. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
83%
Arc. Azt làtom a legtöbbet, dugàs előtt, közben, helyett, utàn.
2023. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!