Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít jobban, arc vagy alak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít jobban, arc vagy alak?

Figyelt kérdés
Inkább választanál egy 10/10-es testű, de “csak” mondjuk 7/10-es arcú párt, vagy 10/10 arc, de nem valami jó alkat?

2023. máj. 25. 16:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%
Inkább legyen nagyon szép arc és átlagos test,azon úgyis tud javítani ha akar🤷‍♂️
2023. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy vagyok vele, hogy szépnek tudok látni egy átlagosabb arcot is, de egy kövér vagy vézna pasira nem tudnék felizgulni xd
2023. máj. 25. 17:05
 13/22 anonim ***** válasza:
13%
Nálam egy jó pasi az akinek tetszik az arca
2023. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
Az arc a tekintet ami megfog meg az alak , nem kötök semmiben megalkuvást . Ahogy van izgasson vagy nem tetszik . Sajnos a született tutik kevesek, vagy kiformálják izmosra magukat vagy plasztikai cuccok széppé gyartjak őket . Nem csípem a szilikont sablonokaf régen izgibbek voltak a csajok nők, most van 5 divatfej test az utánozzák .
2023. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%
Inkább arc
2023. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Egy egy 7es arc már simán átlag feletti, szóval 10es test, 7es arc.
2023. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Senior Séf ***** válasza:
44%
Általános iskolában az arc, később az alak. Felnőttként pedig nem a legszebb nő, hanem aki a legszebbé teszi az életedet.
2023. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Barnabas333 ***** válasza:
41%
Teljesen mindegy mit írok, akkor se leszel a titkos szeretőm. 45f Mivel nem vagyok jóképű férfi, nagyon tapasztalom, hogy ez mennyire fontos a nőknek az életben. Nekem az alak fontosabb, ennek ellenére a legszebb arcú nővel élek, a sok közül akivel dolgom volt. De az a tapasztalat, hogy hiába vagyok magas, izmos, persze azért nem kocka hasú, imádok táncolni és masszírozni, ez kevés. Havernak, meg bulipartnernek, jó vagyok a nőknek. De ennyi, a szörnyfejem mindent elront...És most főleg arra a korszakra célzok amikor szabad voltam. Bulikba mondták milyen jó férfi vagyok, mert imádok ital nélkül is táncolni, de ennyi...Járni már más tészta.
2023. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit viccesek a kategóriák. Egy 7/10 arc még mindig igencsak szép, egy bomba testhez meg végképp. Ez nem is kérdés...


De egy 7/10 test is igencsak szép, egy 10/10 arccal meg angyali. Én asszem a 10-es arc, 7-es test párost választanám (nem mintha lenne ilyen választásom).

2023. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
18-as átlagos pasiként csak átlagos nőhöz lehet jutni. Bár nagy előny a magasság a humor de nem minden. Vagy ha valaki nagyon alacsony, ellenben nagyon jóképű, akkor szép nője ha legfeljebb egymagas vele a csaj.
2023. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!