Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem számít az alkat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem számít az alkat?

Figyelt kérdés

Eddig volt jópár partnerem szexuálisan (én vagyok a lány) és mindegyiknek kivétel nélkül nagyon jó teste volt/edzett. Sose kerestem tudatosan ezt a fiúkban.

Én magas vagyok (176) de egyáltalán nem vékony, pont a határtartomány, jól eloszlik a súly. Vékony derék, nagyobb de nem túl nagy fenék, olyan 38-as ruhákat hordok, ez csipőben szélesebb.

A lényeg, hogy azért van mit rajtam fogni amit nyáron kifejezetten kritizálok is magamban. Hogyhogy ezeket a fiúkat a majdnem tökéletes testük mellett tetszettem és vonzó voltam? Vannak teljesen husis részeim, ő meg szinte tökéletesek voltak. Persze mellette a személyiségem sokat dobhatott de tènyleg nem számít az alkat?

Ennyire lehet vonzó a teltség?

(Nem, nem kóros kövér vagyok, de akkor is)

Néha elgondolkodok miért nem a modellebb alkatúakat válasszák, miért engem



jún. 8. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vékony derék, széles csípő, nagy fenék - melyikünknek ne tetszenél? :) Na jó, nem vagyok edzett, csak átlagos/vékony, de akkor is nekem bejön.
jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
A férfiaknak sokkal kevésbé számít a külső, mint a nőknek.
jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Én vékony, sportosan formás vagyok és nekem is ilyen fiúim szoktak lenni - de az a helyzet, hogy ezek a pasik egy széles skálán bárkit megdugnak. Azt használják ki, hogy jól néznek ki és könnyen gyűlnek a strigulák. Általában annyi a lényeg, hogy kövér és igénytelen ne legyen a lány. Barátnő státuszra viszont már sokkal jobban válogatnak.
jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, lehet vonzó a teltség, és főleg ahogy olvasom, amit írsz, hogy elfogadod magad úgy ahogy vagy, ez egy "aduász"..
jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagy, vállalható külsővel, ennyi elég, ha szexről van szó.
jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
38-as méret 176 cm mellett vékony, teljesen normális. A fejedben vannak a gondok. Pasik meg megdugják azt, aki számukra kellemesen szép, nem kell túldimenzionálni.
jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én telt vagyok, nem is a legjobban oszlik a súly, de nálam is vannak folyamatosan jelentkezők.

Annyi a különbség hogy korban az idősebb (2x minimum) embereknek jobban kellek.

jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
3-as vagyok, mondjuk az tény, hogy ha rendszeresen jó pasik találnak be, akár csak szexre is, akkor biztos jól nézel ki. A barátnőim közül én vagyok a legdekoratívabb és nálam tényleg szinte csak ilyen pasik próbálkoznak, míg náluk sokkal kevesebben és sokkal kevésbé jó pasik. Pedig ők is vékonyak.
jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy minimális belem, de attól biztosan tetszenél a leírtak alapján, ha az arcod is szép. De mi a kérdés tulajdonképpen?
jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha a 32-es mérethez méred magad, akkor telt vagy. Egy 42-es méretű valóban telt.
jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!