Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen viselkedés mögött mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen viselkedés mögött mi állhat?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban a legjobb barátom szülei egy ideig tök jól elvoltak, aztán valahogy az anyja elkezdte izomból csalni a férjét. A paliról azt kell tudni, hogy szerintem tök normális volt, dolgozott, jól keresett, otthon is rendben tartotta a kertet, max annyi hibája volt, hogy hébe hóba berúgott, de ez max havi 1 alkalom. Aztán elkezdte a felesége, hogy ha elment dolgozni, akkor átjött a szomszéd, a család barátja stb, elég durván kefélte mindenki, ennek a szerencsétlennek meg hiába szóltak, nem nagyon tudott vele mit kezdeni, mert az asszony tagadott mindent. Ez ment éveken rohadt sok veszekedéssel.

Végül elváltak a haveromból meg lett egy drogos .


Most ezt miért kellett?


Ráadásul nem egy ilyet tudok.


2024. jún. 3. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De miminden? :D


Kifér? vagy befér? :D

2024. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5ös. Hagyjuk már ezt a biztos nem volt igazi társa otthon dumát. Ez egy szerető tartását indokolná. De ha baszik szomszeddal, családbaráttal és mindenkivel, az csak egy kontroll nélküli ösutönlény, egy bárcás qrva.
2024. jún. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!