Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm minden alkalomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm minden alkalommal így egyszerűen közli velem hogy most azonnal szexet/nyalást akar, én meg rögtön ugrok, akkor papucs vagyok? Fordítva persze nincs így.

Figyelt kérdés

Általában csak ennyit mond, nem bonyolítja túl a dolgokat. Szexeljünk, dugj meg, nyalj ki, stb. Hozzáteszi azt is, hogy de most azonnal. (Egyébként ez a kedvenc szavajárása amúgyis)


Ha én mondok ilyet, hogy szexeljünk akkor gyakran van hogy nincs kedve hozzá. Múltkor mondtam neki hogy bezzeg én mindig készen állok, erre csak annyi volt a válasza hogy nagyon helyes.


Én hülye, haveroknak meg eldicsekedtem h milyen bevállalós csajom van, hogy nem kell órákat fűzni a szexért. De azt mondják full papucs vagyok és kihasznál a csaj. Én nem tudom tényleg így van-e, mert a szex jó vele, persze h rögtön felizgulok, ha ilyeneket mond. Nincs kedvem ilyen hülye játékokba belemenni, hogy azt hazudjam, nincs kedvem a szexhez, mikor nyilvánvalóan van. Mit gondoltok? Azt mondják ez később rosszabb lesz és mindenben irányítani akar majd.


jún. 2. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ettől még nem vagy papucs, főleg ha ez mindkettőtölnek jó. Ha az élet más területein nem ilyen irányítós, meg mosta rögtön akkor szerintem nem gáz, lehet szexben ő jobban szeret így dominalni
jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy papucs, kis szandálka vagy, pink masnival.
jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Haat fordítva is legyen így:))


De igen szal erosen dominans csaj lehet:)

jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki hogy ilyen csajod van.
jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

De hát ha meg jól érzed magad így vele, csak ez számít:)


Később majd az lesz ami lesz, nem kell ennyire a következő századot előre nézni 😄

jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Én speciel nem viselném el hogy én ugorjak ő meg nem. Szóval ha oda-vissza működne, és ha én mondom hogy sz*pj le most, és csinálja ő is akkor oké. De az hogy neki "nincs kedve" én meg ugorjak az nálam nem játszana. 34/F
jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki sosem mondja, csak megpróbál rávezetni a viselkedésével. Ez már plussz. Természetes, ha egy nőnek nem mindig van kedve hozzá. Egy férfinak sem, de egy nőnél több minden történik. Ha a nőnek nem jó, akkor jobb is, ha bele se kezdtek, mert - általában - belekezdés után se lesz jó. Nem kell részleteznem talán.


A kérdés az, hogy a haverjaid mit csinálnak a helyedben. Azon lenne érdemes elgondolkodnod.

jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fordítva nincs így 🙄😒na igen
júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem ettől nem vagy papucs.. ez olyan mitn egy szerepjáték.. csettint és te vagy a Pizzafutár aki megtömi.

ha ezen kívül is ugráltat.. az nem jó.. ne hagy hogy szexen kívül másban is ez legyen te legyél a férfi a háznál!

júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!