Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem mindegy mit csinálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindegy mit csinálok ronda fejjel? Ha kedves vagyok akkor papucs vagyok ha bunkó akkor genyláda elelnben ha helyes lennék akkor már rég lenne barátnőm. Mással is van így? 25 f incel

Figyelt kérdés

10 éve probálkozom teljesen emberi hangnemben és mindig kiröhögnek és megaláznak a lányok. Egyszerűen nem kelletem nekik.


Azért mert szépek és sportosak azt hiszik mindent megtehetnek, más emberrel. Meg se lehet őket közelíteni.


Ha nagy ritkán ismerkedésre kerülne a sor már fel se hozom hogy gyakran olvasom és művelődöm / művészettel foglalkozom mert egyből kerülnék a szemétbe és az a maradék kis esélyem is elmenne.


Ha utcán összefutok egy ismerős lánnyal egy szóval leráz vagy elfordul más merre. - mindezt azért mert ronda vagyok.


Nem értem az együttműködésüket mindzonálltal a pszichológia már megállapította hogy különösen a nők úgy vélik a szépek - jók / kedvesek, a csúnyák - gonoszak. Így működik az agyuk, ezért választanak helyes ámde bunkó férfit, akit ők nem fognak bunkónak tartani mert egy szinten vannak vele IQ-ban és EQ-ban is.



2021. jún. 27. 14:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%
Ma még hányszor csapod ki a hisztit ezért?
2021. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
agymüködésüket *
2021. jún. 27. 14:15
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Minden nő csak nem mondhat neked. Csúnyáknál is próbálkozni kell, akik nem kellenek senkinek.
2021. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
De ez milyen undorító dolog már, hoyg aki szép boldog, lezs gyerek rendszeresen szexel, több a megtakaritás és most még kedvezményeket is kapnak. Aki meg ronda az haljon meg, mert egy rohadt génhulladék aki senkinek se kell.
2021. jún. 27. 14:24
 5/44 anonim ***** válasza:
88%
Te is lehetnél sportos, egyből másképp néznél ki.
2021. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom, hogy így érzel. Én rút kiskacsa vagyok, de próbálok mindenki felé pozitívan nyitni és szeretetet adni, abban bízva talán ugyanezt kapom vissza. Sok csalódás ér, de nem akarok emiatt megkeseredetten élni. Már fiatal koromban megbékéltem magammal. Most boldog, kiegyensúlyozott életet élek.

Remélem megtalálod a boldogságot valahol/valakivel.

2021. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Ja akkor az arcom lenne a gond, vagy a szemem, vagy a fülem. Nem értitek nekik a tökéltes JÁR!!!!
2021. jún. 27. 14:26
 8/44 anonim ***** válasza:
70%
A világ nem fog hozzád idomulni.
2021. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem csomó lányt jó ideig mi a kedvenc könyve? és már vissza se írt. "Mert csak a lúzerek olvasnak könyvet"
2021. jún. 27. 14:34
 10/44 anonim ***** válasza:
98%
El tudom kepzelni, milyen lanyoknak irtal :D
2021. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!