Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én már egy két éve azt csinálo...

Én már egy két éve azt csinálom hogy elképzelem hogy milyen lenne az életem ha népszerű lennék,vagy a legjobb fiúbaràtom nagyon helyes lenne(itt nem szexuális életre értem hanem hogy milyen barátaim lennének stb)Ti is csináljàtok ezt?

Figyelt kérdés
De nem csak ezzel a témával hanem pl. Mi lenne ha népszerű lennék a városomba és mindenki velem akarna barátkozni , meg elképzelem hogy felvettek a gimnáziumba ahova jelentkezek,de csak akkor tudom magam nagyon beleélni ha például trambulinozok vagy zenèthallgatok és közben kézenállok stb. Nem tudom hogy ez mi ugyhogy segitsetek
2021. jan. 15. 19:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És azt még hozzá kell tennem hogy nincsen legjobb fiubaràtom és nem is vagyok népszerű
2021. jan. 15. 19:15
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

" Tévúton jár az, aki álmokból épít várat magának és közben elfelejt élni."


Albus Dumbledore

2021. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatalabb korban sokam vágynak népszerűségre, ezzel nincsen semmi baj, amíg a jelenlegi életedre és hangulatodra nincs befolyással, nem érzed magad rosszabbnak emiatt.
2021. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nevezik álmodozásnak.

Álomvilágba ringatod magadat, miközben a valóság az nem az, DE nem lenne baj ezzel, ha cselekvés is párosulna mellé! Pl, álmodozom, hogy lesz egy kocsim és jogsim, jaaaj, milyen jó vezetni a haverokkal, megyünk a parton melletti úton és suvit a szel....

Ja! ha ennyiben marad, az az álom kategória.. az élet meg elmegy és az évek alatt nem haladsz sehova!Amikor észbe is kapsz, hogy na ba*dmeg.. elmentek az éveim és nem csináltam semmit, csak álmodoztam de cselekedni lusta voltam... nem csináltam meg a jogsit, nem dolgoztam, hogy legyen autóra zsé... és még barátokat sem kerestem, mert nem mozdultam ki otthonról.


Az álmodozás, azért van, mert nem vagy elégedett az életeddel, cselekedj és úgy álmodozz!

2021. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt a népszerűséget ugy ertem hogy egy kis vàrosban elek ahol vannak akik bejarnak a varosba eshat azt is elszoktam kepzelni hogy mi lenne ha...

De kozben 2 baratnommel mi is bejarunk minden pentek csakhat minket nem ismernek annyian ,meg a gimnaziumba is ugy jelenkezek hogy kituno vagyok mindenbol bar mostanab jonnek a 4esek :\csakhat mindent ugy kepzelek el mitha sokkal jobb lenne pedig mesgem

2021. jan. 15. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
4# vagyok, amúgy természetes igen, tini korban, nincsen ezzel baj, de arra figyelj, ha mondjuk ilyen lesz a téma, hogy orvos leszek és segítek az embereken, abban az esetben út is legyen hozzá, hogy tanulok és ebből emelten elvégzem ezt az érettségit és jelentkezem és felvesznek az egyetemre... és így tovább, ne csupán álom maradjon egy elképzelt célod, tegyél is érte, ha olyan, ami később valóban fontos lehet.
2021. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 -nek köszönöm hogy válaszoltál.Most megnyugtattál ,mert azért “nem felejtek el élni” csakhát gyakran álmodozok de erről probálok leszokni!
2021. jan. 15. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam még ezen, mert nem hagyott valamiért nyugodni a dolog. Érdemes talán azon is elgondolkoznod, hogy valójában miért is vágysz arra, hogy figyeljenek rád, legalábbis ez jelenik meg az álmodozásaid során, hogy figyelmet kapsz, rengeteget, hiszen híres vagy, tehát, ha úgy érzed, hogy most erre lenne szükséged az jelentheti azt, hogy nem kapsz elég figyelmet jelenleg a környezetedből. Ez természetesen csak feltételezés, nem feltétlenül van ez így, de ha van benne valami, abban az esetben érdemes volna beszélni erről azokkal, akik ebben a életkorszakodban megadhatnák ezt és ahonnan kéne is kapnod, nem kell leírnod, elég, ha magadban elgondolkozol ezen, hogy esetleg a szüleid részéről kapsz-e elég figyelmet,beszélgettek-e arról, hogy milyen gondolatok foglalkoztatnak téged, céljaidról, jövőről, a mostani jelenlegi dolgaidról és veled kapcsolatos dolgokról és ide tartozik még a szeretet is. :)
2021. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Álmodozni pedig rohadt jó dolog, szerintem nem szükséges leszokni róla. Csak azért próbáld meg mérsékelni, és legalább ugyanannyi időt fordítani a tényleges életedre is.

Én is igyekszem eltalálni az egyensúlyt :)

2021. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismét jelezném én is, hogy nem feltétlenül muszáj erről leszokni, valóban jó, ahogy vázoltam korábban láthatod is a levezetésben, hogy az álmodozásokból érhetőek el a célok, pl: elképzelem magamat, hogy átveszem a diplomát és mindenki gratulál, beérik a munkám gyümölcse, ez javítja az önbecsülést is, tehát, nehogy leszokj erről! :D csupán kezeld a helyén. :)
2021. jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!