Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem mindegy mit csinálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindegy mit csinálok ronda fejjel? Ha kedves vagyok akkor papucs vagyok ha bunkó akkor genyláda elelnben ha helyes lennék akkor már rég lenne barátnőm. Mással is van így? 25 f incel

Figyelt kérdés

10 éve probálkozom teljesen emberi hangnemben és mindig kiröhögnek és megaláznak a lányok. Egyszerűen nem kelletem nekik.


Azért mert szépek és sportosak azt hiszik mindent megtehetnek, más emberrel. Meg se lehet őket közelíteni.


Ha nagy ritkán ismerkedésre kerülne a sor már fel se hozom hogy gyakran olvasom és művelődöm / művészettel foglalkozom mert egyből kerülnék a szemétbe és az a maradék kis esélyem is elmenne.


Ha utcán összefutok egy ismerős lánnyal egy szóval leráz vagy elfordul más merre. - mindezt azért mert ronda vagyok.


Nem értem az együttműködésüket mindzonálltal a pszichológia már megállapította hogy különösen a nők úgy vélik a szépek - jók / kedvesek, a csúnyák - gonoszak. Így működik az agyuk, ezért választanak helyes ámde bunkó férfit, akit ők nem fognak bunkónak tartani mert egy szinten vannak vele IQ-ban és EQ-ban is.



2021. jún. 27. 14:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
79%
28. És még a netet is tudja ön kezelni meg a gépet. Bravo bravó, ez szuper 😄
2021. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Miért? Mert azt mertem mondani hogy a nők az anyagi hasznok helyett, (farokméret, pénz, auto sárm stb) segíthetnének kibontakozni nem túl magabiztos srácoknak is. Ez a kivetni való? Hát hogy is képzeltem én hogy a nőknek valamit is tenni kelljen azon kívül hogy szétteszik a lábuk. Máshogy kéne gondolkodni és szebb hely lenne a világ, nem mindig egymást rugdalni és pofozni.
2021. jún. 27. 15:29
 33/44 anonim ***** válasza:
94%
De ha egy ronda fickóval szexelnek, akkor nem lesz szebb a világ 😂
2021. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Rövid távon nem, de hosszútávon társadalmilag lesz hatása. Gondolkozni is kéne és nem csak ideböfögni valamit. Gondolom az incel gyilkosságok csak úgy megtörténtek nem? Nem valami társadalmi frusztrációnak a lecsapodása... véletlenül sem...
2021. jún. 27. 15:35
 35/44 anonim ***** válasza:
58%
Nem fogok azért ronda pasikkal szexelni, hogy az ilyen szerencsétlenek nőhöz jussanak.
2021. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
36 ennyi erővel le is köpheted a ronda férfiakat de akkor ne csodálkozz ha nem vezsnek fel dolgozni vagy valaki bekkatan és lelök a metró elé. Látszik az itolerancia és a felsőbrendüségi tudat, az egoizmus a hozzászólásodban. Még egy percre se vagy képes kilépni az adott gondolkodási sémából. Csak az USA-ban naponta történnek INCEL gyilkosságok. Magyarországon még jelenleg nincs de ha ilyen arogánsak beképzeltek és önteltek vagytok ne csodálkozzatok ha elöbb utóbb valaki bekettan. Nektek mindig minden jár. De örülnék ha a hozzád hasonlók mondjuk tólószékbe kerülnének, vagy heges lenne az arcuk hogy legalább visszakapnátok ezt a nagyfoku aroganciát.
2021. jún. 27. 15:48
 37/44 anonim ***** válasza:
78%
Te nem akarsz bajszos lányokkal dugni, de nekünk kötelességünk lefekudni a ronda pasikkal:D
2021. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
A bajszos lányoknak én segítenék megélni a nőiességüket és kihozni belőlük amit lehet, ha a személyiség a tapasztalatok által nem oylan amilyen.
2021. jún. 27. 15:58
 39/44 A kérdező kommentje:
személyiségem *
2021. jún. 27. 15:58
 40/44 anonim ***** válasza:
84%
Neked nem kell ronda nő, de nekünk kelljen ronda pasi. Világos.
2021. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!