Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mert baj ha papucs ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert baj ha papucs ferfi cagyok a nok szemebe?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert nekünk erős,magabiztos férfiakra van szükségünk,akik oltalmaznak és segítenek,nem pincsikre.
2021. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezt még kérdezed?

Mert egy olyan férfiak karjaiban érezzük magunkat biztonságban, és igazi nőnek aki magabiztos, és megtud minket védeni és van saját akarata/véleménye.

Nem kutyát akarok magam mellé akit betanítok és azt csinál amit mondok, hanem egy igazi férfit!!

2021. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Első kettő válaszolónak ideje lenne felnőnie. Miért nem tudjátok ti magatokat megvédeni és mégis mi a franctól kéne a pasitoknak megvédenie titeket a 21. században?

Nah, de hogy a kérdezőnek is válaszoljak: a "papucs" az persze nem kívánatos. Az szexi, ha egy férfi odaadó és azt csinálja, amit mondok, de a papucs alatt én azt értem, hogy egy nagy teher a számomra. Legyen önálló, nem kell egy óriáscsecsemő.

2021. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Kedves 3-as,nyilván a "megvéd"-et lehet képletesen érteni,itt a lényeg,hogy biztonságban érezzük magunkat a férfi mellett fizikálisan és mentálisan.Egyébként ha a sötét utcán megállítanának,nehezen tudnám megvédeni magam,hiába van 21.század.Biológiailag van belénk kódolva,hogy az erős,kompetens férfiakhoz vonzódunk,nem a nyámnyila talpnyalókhoz.Szerintem itt inkább veled van a gond,ha szerinted az a szexi,ha megcsinálják neked,amit mondasz.Neked cseléd kell,nem pár.
2021. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"itt a lényeg,hogy biztonságban érezzük magunkat a férfi mellett fizikálisan és mentálisan."


Ezt úgy hívják, hogy kapcsolatfüggőség. Semmi nincs belénkkódolva, te vagy kapcsolatfüggő. Ne beszélj más nők nevében.

2021. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
🤦‍♀️🤦‍♀️ Igen,nyilván a nőstény oroszlán is kapcsolatfüggő,mert a legerősebb hímmel akar párosodni,nem a kis bétával.Igenis rengeteg dolog van az ösztöneinkbe kódolva.Az,hogy te egy irányításmániás pina vagy,az egyéni gondod,a többség nem ilyen.
2021. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6

Nah jól elárultad magad, hogy pasi vagy, aki nőnek adja ki magát a gyakorin. Gáz. :D

Az állatvilágból mindenre lehet példát hozni. De, ha már az állatvilágból hozol fel példákat akkor elmondom, hogy a bonobó majmoknál (a homo sapienshez legközelebb álló faj) matriarchátus van.

Ha annyira belénk van kódolva, hogy a legerősebbel kell szexelni, akkor mégis miért a 165 centis 60 kilós kpop srácok a legnagyobb szexszimbólumok manapság?

2021. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7 Pedig nő vagyok,drágám:)

Érdekes módon az emberekre sosem a matriarchátus volt jellemző a történelem során (leszámítva talán pár kultúrát,amiknek a számuk elenyésző).

Kik szerint a legnagyobb szexszimbólumok?:D Nem ismerek 15 évesnél idősebb lányt,aki szerint vonzóak a k-pop fiúk.Annál több barátnőm rajong Jason Momoaért és Chris Hemsworthért.A nők többsége a történelem kezdete óta az erős,domináns férfiakhoz vonzódott,az más kérdés,hogy manapság betegesen próbálják felcserélni a nemi szerepeket.

(És mielőtt megvádolsz hímsovinizmussal,az egyenlőség híve vagyok,egyik nem sem uralkodhat a másikon.)

2021. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Hát egy öreg nő lehetsz akkor, mert jelenleg a legnagyobb szexszimbólumok a kpop srácok és Timothée Chalamet. De felhozhatnánk fiatal Leonardo Dicapriót is.

Elég gáz, amit írsz, mert én vagyok az élő példája, hogy nincs igazad. Egyáltalán nem izgulok fel az izmokra, Jason Mamoát és Chris Hemsworthot egyenesen rondának tartom és sosem szexelnék velük. Szóval hiába próbálsz velem vitatkozni, nem tudsz meggyőzni, mert én a nemi szerveimre hallgatok, nem a te agymosott propagandádra.

És igen elég hímsoviniszta amit írsz, sajnálom, hogy nőként kelle leélnek az életed ilyen mentalitással.

2021. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Plusz elég buta vagy, ha azt hiszed, hogy az állatvilágban a hím megvédi a nőstényt. Ez konkrétan egyik fajnál sincs így. Az állatok saját magukra vannak utalva. Meg az állatvilágban a hím sosem támad a nőstényre.

Szóval igen, kapcsolatfüggő vagy.

2021. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!