Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nagyon vonz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon vonz a szex egy izmos pasival de én kövér lány vagyok?

Figyelt kérdés
És amúgy sem kellek senkinek nemhogy egy ilyen adonisznak :(
jún. 2. 09:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
#10 az önbizalomhiány nincs kiírva az emberek arcára. Ha soha sehol senki nem kezdeményez nála, főleg nem izmos pasik, akkor ideje lenne lefogynia és máris több figyelmet kapna.
jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy házaspárt ahol a férfi amatőr testépítő, a nő meg 100kg fölött van és már a megismerkedésükkor is így volt. Bár a nőnek ritka szép arca van, erősen túlsúlyosnak mondható, mégis nagyon jól megvannak.
jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

Sok férfi perverz, simán lehet hogy van ilyen dagi csaj fétisük.

Tartós kapcsolatra kétlem, de alkalminak tuti találsz partnert.

jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiányod miatt nincs pasid, hidd el nekem.

Egy férfi, akinek 100 kg a barátnője.

jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

#11

Dehogynem, látszik...

Nem "rá van írva", vannak jelek.


Volt egy legjobb barátnőm (múlt idő).

Én nyilván tudtam, hogy rohadtul önbizalomhiányos (nem volt kimondottan kövér, de volt rajta felesleg, pedig tiniként 40-45 kg volt, de az idő elteltével szedett magára rendesen.)


Na, ő az a fajta volt, akire ha ránézett egy pasi, már elkezdte, na, biztos röhögnek rajta a haverjaival, biztos azt nézik, milyen hülyén néz ki, stb.


Ha szemmel ölni lehetne, sokan kidöglöttek volna a környezetében, nem véletlen, hogy csak nagyon kevesen mertek kezdeményezni, azt is sokszor rajtam keresztül, ha voltak ilyen baráti társaságok.


Akkor társkereső... Kép alapján sokan írtak rá. Mikor eljutott a dolog egy randiig, aztán elmesélte nekem, szintén sütött róla a negativitás, amiért végül nem lett belőle semmi.


Ez a csaj, mikor lefogyott, sem változott a helyzet.

Rám meg különösen irigy volt, amit nem is próbált meg titkolni igazából.



És van az a fajta önbizalomhiányos is, akire ránéznek, és inkább elfordul, annyira gátlásos, így szintén el sem jut oda a dolog, hogy legyen bármi.

jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én átlag alkat vagyok, nem kigyúrt, de nem is gebe. tetszenek a ducibb csajok, ha nem túl nagy a hasuk és feszes a bőrük. a narancsbőr nem zavar.
jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak a szokások troll kamukérdés. Legalább kreatívak lennétek.
jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%

Bogaram, ha ennyire zavar a túlsúlyod (ami ráadásul egészségtelen is) akkor gondoltál már arra, hogy esetleg változtass a táplálkozási szokásokon és elmenj sportolni?

Nincs olyan, hogy "a levegőtől is hízok", nincs elérhetetlen, csak tehetetlen ember. Halogatsz, fontolgatsz vagy cselekszel???

jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%
Az utolsó válaszoló baromságot ír. Vannak olyan egészségi állapotok amikor az ember szinte “a levegőtől is hízik”. Én pl mindig is nagyon vékony voltam aztán egyik napról a másikra elkezdtem hízni. Az étkezésem nemhogy egészségtelenebb lett, de sokkal visszafogottabb és egészségesebb lett mint vékony koromban. Eltelt kb 15 év kövéren mire kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van elég keményen. Kaptam rá gyógyszert és láss csodát kezdem visszanyerni a régi alkatomat úgy, hogy közben a táplálkozásomon nem változtattam. Lassan le kell cserélnem a ruhatáramat mert minden nagy rám. Csak azért írom le ezt az egészet, mert vannak ilyen degeneráltak akiknek az anyagcseréjük egészséges és mindig vékonyak maradnak és állandóan korholják a kövéreket, azt gondolva, hogy azok biztos éjjel nappal zabálnak mint az állat. Pedig nagyon nem így van.
jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én nem tudok lefogyni.
jún. 2. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!