Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nagyon vonz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon vonz a szex egy izmos pasival de én kövér lány vagyok?

Figyelt kérdés
És amúgy sem kellek senkinek nemhogy egy ilyen adonisznak :(
jún. 2. 09:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy ez feltétlen kizáró ok lenne.

Hogy nézel ki?

jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért próbál meg
jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Troll kérdés
jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem a duci lányok izgatnak, biztos te is találsz partnert. 40 +F
jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne írd le magad! Soha nem tudhatod hogy neki milyen lány típus jön be. Tudok olyan srácról, akinek meg sem kellett szólalnia, és úgy is spaklival kellett levakarnia a jobbnál jobb csajokat. Ezzel nem is volt gondja. Csak ráébrett, hogy ez csak testiség. Természetesen ő is mindig a jobb csajokat preferálta. Ameddig egy görbe éjszaka után, egy olyan lánnyal találta magát az ágyban, aki nagyjából addig a sor végén kullogott. Valami megváltozott benne, mert egy olyan kapcsolat kezdett kialakulni köztük, hogy utána a srác nem hogy csajozott volna tovább. Hanem felhagyott ezzel a stílussal, és a lányt választotta. Tehát soha nem tudhatod. De egyébként, lehet hogy erősen telt vagy, de ahhoz jár egy kedves, kellemes, szerethető személyiség, tele őszinte érzelmekkel, ami többet jelent mint a nyers testiség.
jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 mikeXxX ***** válasza:
100%
Én sokat edzem izmos is vagyok de van pár ember aki nem a vékony lányokat kedveli tehát menj le te is előbb utóbb bele akadsz majd valakibe.
jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Fogyj le és formáld kerekre a feneked sporttal. Én lemegyek egy buliba és 2 percen belül betalál ilyen pasi. Konkrétan csak izmosakkal szoktam lenni. Hajrá, megéri belefektetni a munkát.
jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
170 vagyok és kb 65kg, izmos testalkatú. Nálam csak az ilyen duci kövér lányok jöhetnek szóba. Imádlak benneteket! Elképzelésed sincs róla, hogy mennyi pasi vágyik egy ilyen nőre!
jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

“Elképzelésed sincs róla, hogy mennyi pasi vágyik egy ilyen nőre!”


Miután leírta, hogy konkrétan senkinek nem kell…

jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Miután leírta, hogy konkrétan senkinek nem kell…"


Sok esetben nem a külső a konkrét ok, hanem a mellé párosuló önbizalomhiány, ami lerí az egyénről.

Arra meg igencsak kevés embernek van kapacitása, hogy folyton a másikat győzködje, aki rühelli magát...

jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!