Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb csajok véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb csajok véleménye érdekelne, milyen pocakos,kövér pasival a szex?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.
2022. aug. 2. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Az én férjem alacsony, kopasz, kövér és számomra kívánatos és csodás vele a szex.
2022. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Amit itt írnak, az mindig kettővel szorozd meg, hogy nekik ez megfelel, még itt sem őszinték, nem hogy szemtől szemben.
2022. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
89%
Kényelmetlen. Párom régebben vékonyabb volt alig volt hasa, az évek alatt ez átalakult egy szép nagy hassá, nem az zavar hogy meghízott hanem hogy kényelmetlen nekem, nehéz olyan pózt találni ami nekem is meg neki is jó. Ha ő van felül akkor folyton össze nyom😂 meg persze sokkal vonzóbb volt régebben, nem volt kigyúrt de akkor is jobban bejött úgy, nagyobb volt a vonzódás🤷‍♀️
2022. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Szánalmas.
2022. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!