Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után megdöbbenve tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után megdöbbenve tapasztaltam,hogy a gumi bennem maradt. Alig bírtam kiszedni. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha kijött belőle az anyag
2022. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha egyikőtöknek sem volt aktus előtt STI-je vagy gombája, akkor nem lesz baj. Max egy (vagy ikerterhesség esetén ) baba.
2022. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire maradt benned? Én is jártam már így, ha a nyitott vége kilógott és nem tudott kifolyni a cucc akkor nem lehet baj.
2022. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Belédfolyt a cuccos vagy sem? Ha csak kívülre folyt, vagy csak a bejárathoz közel akkor no para.

A fickód legközelebb meg mikor kihúzza fogja meg a gumi peremét lent és úgy vegye ki.

2022. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!