Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy szándékosan magatokba élveztettetek egy pasit gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Előre elterveztétek, hogy ezt csináljátok vagy a pillanat hevében történt? Meglepődött a pasi? Kort is írjatok.
2022. máj. 18. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen.Mivel nem szedek fogamzasgátlót és még nem tervezünk babát így védekezünk.
2022. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem és nem is csinálnék ilyet punciba.
2022. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

4 is volt. Gyereket akartam tőlem, gondolom sok pénz miatt, jó pacek miatt, hátha genetikai lottónyertes lesz a kölök is mint én

De nem jött össze szerencsére , vigyázni kell ezekkel a nőkkel, nagyon rafináltak de én használom őket s nem fordítva

24f

5x bajnok

2022. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordított esetem volt, s jó hülye is voltam. Nem akart gyereket a nő, de attól még rámjött a para. Azóta nix óvszer elhagyása ha nem ismerem 100%-ig a partneremet.
2022. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja van egy alkalmi partnerem, először még csak anál során élvezett belém de egy két hete a pillanat hevében mondtam neki, hogy élvezzen belém. Izgató számomra nagyon, ad valami pluszt. Amúgy fogamzásgátlót szedek de csak úgy bárkit nem hagynék hogy belém élvezzen, kell egy bizonyos szint.
2022. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!