Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beletiportam az önbizalmába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beletiportam az önbizalmába avval, hogy ezt mondtam?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 és fél éve ismerjük egymást az első 1.5 évben nem feküdtünk le egymással csak egyebek voltak. Másfél éve élünk együtt és 1x sikerült elmennem általa, többet soha. Mindig az aktus után oda fekszik mellém át ölel és mondja, hogy csináljam magamnak, így lezáródik mindkettőnknek, vagy közben kér meg, hogy nyúljak magamhoz. Ő egyébként szívesen csinálja nekem, csak nekem az általában nem mindig olyan jó érzés hiába mondom neki, hogy mit hogyan. Ő az első barátom, neki nem én vagyok az első.


És a lényeg, tegnap éjjel kérdezte, hogy mi a baj, és én nagy nehezen elmondtam neki, hogy zavar, hogy életem végéig akkor magamnak kell befejeznem amit kissé csalódottan és lehet bunkó stílusban mondtam. De eddig soha semmikor nem mondtam neki, hogy ez zavar vagy panaszkodtam vagy piszkáltam! Olyan veszekedés lett ebből, hogy undorító amit mondtam, gusztustalan vagyok, le is kurvázott (pedig tudja, hogy senkim nem volt), ilyen aljadék vagyok olyan aljadék. Direkt bele tiprok az ember lelkébe, önbizalmába, ő többet soha nem volt hozzam nyúlni ezek után. Nem is aludt velem az éjjel azt mondta nyugodtan haza mehetek anyámékhoz.


Lehet nem kellett volna ezt mondanom, nem gondoltam hogy ez ennyire durva, hogy elmondom. Hiába mondtam, hogy nem akartam belé gázolni így, nem érdekelte nem aludt velem szajkózta hogy többet nem er hozzam.


Én 21L, ő 31F



jún. 2. 04:50
1 2 3
 21/24 Oldfire ***** válasza:
100%

A szexuális együtlét nem "egy" emberről szól.

Társas elfoglaltság.

Ha nem így működik, jobb azt a kapcsolatot beszüntetni.

jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%

Az ilyen ember nem fog megváltozni. Idővel találsz nála jobbat. Olyat aki figyel arra ,hogy neked mi a jó.


50F

jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
60%
Majdnem minden nő így tud elmenni. Erről nem a pasas tehet.
jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, ő nem "f", hanem 31 kisfiú..
jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!