Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beletiportam az önbizalmába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beletiportam az önbizalmába avval, hogy ezt mondtam?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 és fél éve ismerjük egymást az első 1.5 évben nem feküdtünk le egymással csak egyebek voltak. Másfél éve élünk együtt és 1x sikerült elmennem általa, többet soha. Mindig az aktus után oda fekszik mellém át ölel és mondja, hogy csináljam magamnak, így lezáródik mindkettőnknek, vagy közben kér meg, hogy nyúljak magamhoz. Ő egyébként szívesen csinálja nekem, csak nekem az általában nem mindig olyan jó érzés hiába mondom neki, hogy mit hogyan. Ő az első barátom, neki nem én vagyok az első.


És a lényeg, tegnap éjjel kérdezte, hogy mi a baj, és én nagy nehezen elmondtam neki, hogy zavar, hogy életem végéig akkor magamnak kell befejeznem amit kissé csalódottan és lehet bunkó stílusban mondtam. De eddig soha semmikor nem mondtam neki, hogy ez zavar vagy panaszkodtam vagy piszkáltam! Olyan veszekedés lett ebből, hogy undorító amit mondtam, gusztustalan vagyok, le is kurvázott (pedig tudja, hogy senkim nem volt), ilyen aljadék vagyok olyan aljadék. Direkt bele tiprok az ember lelkébe, önbizalmába, ő többet soha nem volt hozzam nyúlni ezek után. Nem is aludt velem az éjjel azt mondta nyugodtan haza mehetek anyámékhoz.


Lehet nem kellett volna ezt mondanom, nem gondoltam hogy ez ennyire durva, hogy elmondom. Hiába mondtam, hogy nem akartam belé gázolni így, nem érdekelte nem aludt velem szajkózta hogy többet nem er hozzam.


Én 21L, ő 31F



jún. 2. 04:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

8. Az ilyet aki ezt mondja tudnám felrúgni a holdig.

Ezt már én is kaptam meg nem egyszer. Azóta volt hogy inkább eljátszottam azt hogy jó minthogy ezt halljam mégegyszer.

Mert sajnos nem lehetett megbeszélni nálunk sem. Ez volt rá a válasz.

jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%

"inkább eljátszottam azt hogy jó"

Na látod, megy ez. Nekünk az is bőven elég.

jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
Ez az ember 31 éves? Egy kis óvodás viselkedik így! Le k.rv.z az őszinteségedért, meg a sok "szép jelzőt már le se írom. Egy undorító kis f.reg. Kérdező, ha ezután még ha bocsánatot kér se állj szóba vele! Egy 12 éves gyerek szintjén mozog! B.szd ki a retkes f.szba!
jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%

A barátod egy egoista kis pöcs, aki nemhogy azt nem tudja, hogyan elégítsen ki téged, de megtanulni sem akarja. Egy normális férfinak nincs annál izgatóbb, mint hogy a nője elélvez tőle.

A másik: megérte másfél évet várni a szexszel, hogy aztán kiderüljön, hogy nem jó benne a pasi?

Ennek a kapcsolatnak így nincs jövője, csak boldogtalan lennél mellette. Szakíts vele, ismerkedj és szexelj más férfiakkal. Igen, lesznek köztük ilyen kis egoista pöcsök is, akiknek csak az a lényeg, hogy a kis kukijuk "jóllakjon", de jönni fog majd az a férfi is, akitől most még elképzelhetetlen orgazmusaid lesznek.

jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Szégyellje már magát az a férfi aki 31 évesen nem tud tisztességesen megdugni egy nőt. Ez a kapcsolat is beteg, retardált.
jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kijött a valódi énje ha egy kicsit is normális lenne nem így reagálta volna le főleg 30 évesen ilyen szinten van hogy le is qrváz téged holott neki nem te voltál az első és te csak elmondtad a véleményed még ha kicsit durván is neki akkor se kellett volna így reagálnia
jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha a párod nem tud kielégiteni ott már gond van.
jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

"Beletiportam az önbizalmába avval, hogy ezt mondtam?"

Ez azt feltételezi, hogy minket egy kicsit is érdekel legalább a női orgazmus. Hát van egy rossz hírem.

jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%
18-as engem nagyonis erdekel a noi orgazmus! Ferfikent mondom. Legalabb annyira fontos mint a sajat orgazmusom. Szomoru ha te ezt nem igy gondolod.
jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%
#19 a 18 as csak be akarta védeni a saját nemét ugyanolyan toxic mint a 30as pasas akiről van szó
jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!