Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beletiportam az önbizalmába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beletiportam az önbizalmába avval, hogy ezt mondtam?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 és fél éve ismerjük egymást az első 1.5 évben nem feküdtünk le egymással csak egyebek voltak. Másfél éve élünk együtt és 1x sikerült elmennem általa, többet soha. Mindig az aktus után oda fekszik mellém át ölel és mondja, hogy csináljam magamnak, így lezáródik mindkettőnknek, vagy közben kér meg, hogy nyúljak magamhoz. Ő egyébként szívesen csinálja nekem, csak nekem az általában nem mindig olyan jó érzés hiába mondom neki, hogy mit hogyan. Ő az első barátom, neki nem én vagyok az első.


És a lényeg, tegnap éjjel kérdezte, hogy mi a baj, és én nagy nehezen elmondtam neki, hogy zavar, hogy életem végéig akkor magamnak kell befejeznem amit kissé csalódottan és lehet bunkó stílusban mondtam. De eddig soha semmikor nem mondtam neki, hogy ez zavar vagy panaszkodtam vagy piszkáltam! Olyan veszekedés lett ebből, hogy undorító amit mondtam, gusztustalan vagyok, le is kurvázott (pedig tudja, hogy senkim nem volt), ilyen aljadék vagyok olyan aljadék. Direkt bele tiprok az ember lelkébe, önbizalmába, ő többet soha nem volt hozzam nyúlni ezek után. Nem is aludt velem az éjjel azt mondta nyugodtan haza mehetek anyámékhoz.


Lehet nem kellett volna ezt mondanom, nem gondoltam hogy ez ennyire durva, hogy elmondom. Hiába mondtam, hogy nem akartam belé gázolni így, nem érdekelte nem aludt velem szajkózta hogy többet nem er hozzam.


Én 21L, ő 31F



jún. 2. 04:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz,ha visszaköltözöl anyádékhoz.

Olyan mindegy, hol masztizol, de itt ez a férfi még emberszámba sem vesz.Nem is értem miért vagy még vele ? Jó dolog biodíszletnek lenni ?

jún. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem maradnak mellette.

Eddig sem kellet volna de ezek után főleg.

21 vagy. Légyszíves éld az életed és ne egy ilyen pasi mellett ragadj le.

jún. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj azonnal tőle míg lehet
jún. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján súllyos önbizalomhiánnyal és kisebbrendüségi érzéssel küzd, ha egy ilyen semmiségtől így összeomlik, megsértödik. Egy átlagosan normális ember nem akad ki azon ha megakarják vele beszélni a szexuáliséletüket. Ha erről nem lehet beszélni értelmesen, konsruktívan akkor a kapcsolat egy nagy turó. Az már önmagában mutatja a hozzáállását, hogy nem akarja megtanúlni, hogy hogyan lehet másiknak élvezetet okozni. Mert hát nem agysebészetről van szó, pár óra odafigyeléssel, ovatos kisérletezéssel kilehet tapasztalni, kinek hol, mi kellemes, és persze megbeszélni közben.

Ha erre nem hajlandó, nem képes, akkor a kapcsolat nem működik.

jún. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy beletiportál, de értelmes, akár csak minimálisan empatikus ember ezt nem így kezeli. Nem lenne többé gusztusom hozzá a helyedben.
jún. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz ha külön lesztek.

Mi ezt megbeszéltük és a mai napig beszélgetünk erről kinek hogy jobb és mit érdemes csinálni.

Tulajdonképp amikor erről beszélünk az maga egy előjáték, szépen felizgatjuk ezzel egymást.

jún. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Legjobban a 4-es mondta el szerintem. Azert persze az is szempont lehet, hogy te hogy fejezted ki a nemtetszesedet. Milyen stilusban, szohasznalattal.
jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
Ugyanannyi időd van elélvezni, mint neki. Mit szerencsétlenkedsz...?
jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

Természetes, hogy ez neki nagyon fáj. Az ő nézőpontjából azért vagy aljas k…, mert elhitetted vele, hogy neked csak úgy jó a szex, hogy magadnak rásegítesz, ennek nem az az oka, hogy érzelmekben, szexuális technikában nem ad meg mindent.

De ettől még az van, hogy számodra vele az együttlét szexuálisan nem az igazi.

Az egész ott kezdődik, hogy máshogy hat nőre olyan férfinak már az érintése is, aki számára isten.

jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Te semmi rosszat nem mondtál, róla viszont kiderült, hogy valójában milyen ember. Szerencséd van, most egyszerűen lezárhatod ezt a kapcsolatot! Ezen felül viszont kiderült két nagyon fontos dolog. Az egyik, hogy ne szexelj valakivel, ha nem tudsz vele beszélgetni a szexről és arról, hogy neked mi jó és mi nem! 3 év alatt most először mertél beszélni erről? Ez így nagyon nem jó. A másik dolog, hogy nem kell éveket várni a szexel egy kapcsolatban, illetve ha nem jó, nem illetek össze, akkor nem kell éveken át kínlódni egymás mellett. Remélem, hogy a következő kapocsolatodban nyitottabb leszel! Fordíts nagyobb hangsúlyt a saját érzéseidre és a saját szexualitásodra, hogy te is élvezd. Nem arra vagy, hogy kiszolgáld a pasikat, fontos, hogy neked is jó legyen!
jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!