Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok az egyetlen olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen olyan szűz lány, aki az ilyesmitől tart?

Figyelt kérdés

Annyi helyen látom/ hallom/ olvasom, itt is, hogy szűz lányok répával, uborkával, fésű nyelével, nem is tudom, ötletem sincs mivel még, meg persze segédeszközökkel “d.gják” magukat. Én vagyok az egyetlen aki nem mer, és nem is akar ilyesmit kipróbálni?😅 Prűd lennék? Mármint ne gondoljátok, hogy én nem vágyom rá nagyon, nem masztizok, nem próbáltam még önmagam ujjazását (egy ujjal, nem hárommal) De én szeretném majd ha a jövőbeli párom “lenne ott az első”. Mármint lehet nagyon jó játékokat tudnak már gyártani, de semmi sem olyan mint egy igazi pénisz, főleg nem egy uborka ami kemény és stb. Én nem szeretnék magamnak fájdalmat okozni, és tényleg szeretném elveszteni a szüzességem, és nem magamba tuszkolni valamit.🙈😅

Nincsen senkivel semmi bajom, ez aztán tényleg mindenkinek a maga dolga, de kezdem azt érezni, hogy én prűd és régimódi vagyok. (Nem szeretnék szűzoltó ajánlatokat kapni priviben, csak a véleményetek érdekel.) 19L



jún. 2. 02:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát valahol megértem, főleg hogy ezek a répa, fésű nyél, uborka nem valami effektivek, a fésű nyél az illesztések meg a haj miatt se olyan jó, a többi meg tényleg túl kemény. Nekem a kedvencem még a szempillaspiral, meg a ceruzák voltak, amik aztán tényleg túl kemény túl vékonyak és nem értem hogy annak aki ezeket használta, miért volt ez jó 🤣


De az ujjad szerintem fontos-fontosabb lenne, leginkább azért mert a hüvelyben lévő stimuláció tök más. Én azt tapasztalom, hogy sokan akik első alkalmak előtt nem próbálták meg, vagy nem ismerték annyira a behatolást akár maguk által, az oldal is tele van ilyen "Nem érzek semmit, nem tudom mit kéne éreznem" kérdésekkel küszködnek. Szerintem a hüvelyi orgazmus elérésében is sokat segít, főleg ha az átlagférfiak szexuális tehetségét nézem, akik valószínűleg azt se fogjak tudni, hol a csiklód, vagy szimplán nem fogják érteni, neked hogy jó. De amúgy szerintem a többség úgy van bekötve, mint te, csak ez így nincs kimondva. Én is ilyen mindent feldugdosós voltam tiniként (most is lennék csak egyedül unalmas) és inkább azt láttam, hogy egyedül vagyok ezzel/ tudod egy ilyen hangos kisebbség, meg egy két videó amit a tinifiúk körbeküldenek.

jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj a sima masztizásnál ameddig nem találsz egy jó pasit akivel szivesen elveszted :D

Nincs ebbe semmi ciki, én 20 évesen vesztettem el pont ilyen voltam, sok sikert :)

jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 de az is fontos lenne, hogy tudd, hol és mi esik jól a hüvelyben. Nem mindegy az se, nekem is hónapokba telt kitanulni.

Még én se voltam férfival, nem tudom technikailag szűz vagyok-e, valószínűleg nem. És neked se ajánlom túlmisztifikálni a szüzességet kérdező. Fontos dolog, hogy kivel és hogyan veszted el, talán életed egyik legmeghatározóbb döntése lesz, de maga a technikailag vett szüzesség nem szabadna, hogy ilyen fontos legyen. A te életed, ha nem kívánod, ne csináld. De csak ez, hogy "ő legyen az első" ne tartson téged vissza. A női test működése nagyon bonyolult, és mindenkinél egyéni. Nekem jól esik a méhszáj-méhnyak környékén, màsnak az fájdalmas, és nekik nagyobb élvezetet nyújt a g pont vagy kicsit fölötte. Egy pasi magától nem fogja tudni ezeket, neked meg fájni fog és rossz lesz, hiszen nem tudod őt segíteni, hogy mit hogyan csináljon.

Ne uborkát dugj fel, vagyis ha szeretnél egy kis fertőzést elkapni, akkor mindenképp. De ha tényleg kívánod, és csak a technikai szüzesség túlértékelése tart vissza: próbálkozz vékonyabb vibrikkel. Sokat segítenek.

jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%
Szerintem probáld meg azt, hogy lassan oda illeszted a lyukhoz és ne hirtelen, csak lassan dörzsöld a neki miközben elképzeled, hogy igazi és picit be engeded. Szerintem tetszeni fog és így eldöntheted, hogy mennyire állsz készen, nem kell attól félned, hogy elveszíted, ahoz erővel kéne át nyomnod a szűzhártyádon, aminek csak az érintése is fájdalmas. Jobb, mint félelemben élni és ez miatt aggódni. Érdekelne a válaszod te mit gondolsz.
jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, kérdező!
jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
#14-es Jézus segíts mi ez a hülyeség xd
jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Házasság előtt ne is gondolkodj ilyenen.
jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!