Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tervezem hogy vegyek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezem hogy vegyek egy dildót, de még szűz vagyok. Lehet hülye kérdés, de meddig rakhatom be magamnak, hogy ne vérezzek?

Figyelt kérdés
jún. 1. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Bármeddig - ha már olyan fokú sérülést okozna, hogy vérezzen az előtte már baromira fájna, jelezné a tested.

A szűzhártyád maradéka "szakadhat" de nem vészes, csak pár csepp és csak 1x jelentkezik.

jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Az átmérő számít, nem a hossz.

A szűz lányokon is van ott lyuk, csak általában kisebb.

Szerintem annyira toldd be amíg jólesik, amíg nem fáj.

jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

A szuzhartyad a bejaratnal van. Hany eves vagy egyaltalan hogy a szexedukaciodnol ez kimaradt? Nezd meg tukorrel es latni fogod, szerintem erdekes.



Amugy meg izgasd fel magad rendesen, meg ne verd be magadnak azt a jatekot, es akkor nem lesz baj. Meg a verzes se akkora baj igazabol, ilyen ez a popszakma.

jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor szűz voltam egy vastagabb filmctollal csináltam magamnak, fel sem tűnt hogy elszakadt a szűzhártyám csak amikor utána megláttam, hogy véreztem


Első szex után így nekem nem vérzett

jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Attila8890 ***** válasza:
Szerintem ne tárggyal próbàlkozz első alkalommal hanem veszîtsd el a szüzességed, aztán kèsőbb gyakorolhatsz is illetve masztizhatsz is vele bàtran
jún. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit viccesnek tartom hogy az anatomiai helytelenseggel "addig told be amig nem faj" valaszok max pontot kaptak, aki meg leirta, hogy a szuzhartya a bejaratnal van, meg le van pontozva...
jún. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!