Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha 25 éves nőként szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 25 éves nőként szűz vagyok még?

Figyelt kérdés

jún. 1. 21:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem cikiségi kérdés. Ha nem mondod el más úgysem tudja meg. A kérdés az, hogy te hogy éled meg? Ismertem anno ennyi idős szűz nőt, aki utána úgy nyilatkozott, hogy nem érti miért várt ennyit. De nyilván ő is saját véleménye, attól másé megint lehet más. 34/F
jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Az lenne a ciki, ha rolytosra lennél b@szva.
jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki. Kedves A!
jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Semmi ciki vagy szégyelleni való nincs ebben.
jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem az. Mindenki maga dönti el hogy mit mikor és kivel.

Neked sajàt döntés volt vagy van egyéb oka?

jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem az. 42F vagyok, sosem volt kapcsolatom. Ez sem ciki. Nincs még Tv.-be-, rendeletbe iktatva ennek a kötelezettsége.
jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Egyaltalan nem
jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

Sok hasonló esetet ismerek közvetve vagy közvetlen. Egy ismerősöm mesélte, hogy őt már koptatták le emiatt. Barátnőm ismerőse pedig egy hét alatt befűzött 4 palit is, amint elvesztette. Gondolom a lányt, akit lekoptattak nem emiatt, hanem mert egy fuckboyjal jött össze, akinek nem volt kedve heteket várogatni rá.


Beszélni nem kell róla, ha nem akarsz. Nem valószínű, hogy komolyabban szóba jön, ha látják rajtad, hogy kerülnéd a témát. Annyit fog észrevenni a párod/partnered, hogy kicsit ügyetlenebbül mozogsz, és kész.


Szexuálisan nem előny a szűzesség, nem más egy szűz lánnyal a szex, csak - ahogy írtam - technikailag még kell 1-2 év, mire belejössz. Érzékileg felfogható, mint egyfajta ajándék a másiknak. Vagy ha valaki rá van erre pörögve egó-ügyileg, annak meg inkább, mint trófea...

jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ: ha nekem adod a szüzességed, akkor nem gáz. Ha nem adod vagy másnak adod, akkor gáz. De ez csak az én véleményem.
jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem ciki. Ez mindenkinek a maganugye. A leendo parodnak lehet hogy fucsa lesz es szokatlan mert a legtobb ilyen idos nonek mar van tapasztalata es tudja hogy mit akar az agyban. De ha fontos vagy neki akkor elfogadja a helyzetet de az nem varhato el egy egeszseges felnott ferfitol hogy honapokat varjon a szexxel mert szuz vagy.
jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!