Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok az egyetlen olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen olyan szűz lány, aki az ilyesmitől tart?

Figyelt kérdés

Annyi helyen látom/ hallom/ olvasom, itt is, hogy szűz lányok répával, uborkával, fésű nyelével, nem is tudom, ötletem sincs mivel még, meg persze segédeszközökkel “d.gják” magukat. Én vagyok az egyetlen aki nem mer, és nem is akar ilyesmit kipróbálni?😅 Prűd lennék? Mármint ne gondoljátok, hogy én nem vágyom rá nagyon, nem masztizok, nem próbáltam még önmagam ujjazását (egy ujjal, nem hárommal) De én szeretném majd ha a jövőbeli párom “lenne ott az első”. Mármint lehet nagyon jó játékokat tudnak már gyártani, de semmi sem olyan mint egy igazi pénisz, főleg nem egy uborka ami kemény és stb. Én nem szeretnék magamnak fájdalmat okozni, és tényleg szeretném elveszteni a szüzességem, és nem magamba tuszkolni valamit.🙈😅

Nincsen senkivel semmi bajom, ez aztán tényleg mindenkinek a maga dolga, de kezdem azt érezni, hogy én prűd és régimódi vagyok. (Nem szeretnék szűzoltó ajánlatokat kapni priviben, csak a véleményetek érdekel.) 19L



jún. 2. 02:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam feldugni magamnak semmit. Masztizni szoktam de eddig max ujjazás volt viszont az is egyszer kétszer fordult csak elő.
jún. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Fiatal vagy még a szüzesség elvesztéséhez egy lányhoz képest.
jún. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem hiànyzik a maszti sem akkor nincs vàgy se nem túl jó...
jún. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Attila8890 ***** válasza:
100%

Nem baj nem problèma maradj meg a masztizàsnàl hidd el ha jól csinàlod nagyon nagy örömet fog okozni

Ès a leendő pàrod legyen az első aki bejut a kis puncidba

jún. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Jól teszed. Viszont el jutsz hamar egy olyan szintre hogy már kevés lesz, akkor kellenek a segédeszközök vagy egy pasi.

Nem mindenkinél igaz ez persze, csak akinek magas a libidója. 42F

jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Én örülnék, ha ilyen gondolkodású barátnőm lehetne.

Csak sajnos ma már én is ezt tapasztalom, hogy a kérdezőn kívül senki más nincs még így. :(

jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele baj, viszont én azt tanácsolnám, hogy ismerd meg a tested.

Tudd hogy mi okoz neked örömöt, hogy hol vannak az erogén zónáid, mert akkor könnyebb lesz a pasit is rávezetni majd, és te is jobban tudod majd élvezni a szexet.

F

jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén ritka hogy még magadnak se csinlod. Saját tested, te vagy az első aki azt tesz ott amit akar! Egy gond van ezzel. Hogy nem ismeri a tested ezt az érzést, amit az erogén zónáid ébresztenek agyban. Lehet mire az első férfi eljut oda, te csak értetlen fogsz ott állni, feküdni. S az agyad nem tudja a történteket feldolgozni, mert ismeretlen ez az inger. A természetes az hogy önmagadtól ismered fel a vágyat, ezáltal a tested megismerését, ami már egyre korábbra tolódik ki. Ennek nem jártam utána, de olvasottak alapján már a húszas évek legelején, már tíz, tizenkét éves korban kezdődnek a gyerekeknél az első önfelismerő lépések. Általában fürdéskor.

A lényeg, hogy valamilyen szinten kellene hogy megismerd a saját tested. Mert sok olyan dolog lehet, ami miatt kudarccá válhat egy első együttlét, ha ezt az első fiúra hagyod akit majd oda fogsz engedni. Az önfelfedezés, Nem bűn! Tegyél csak egy próbát, s ne érezd bűnnek, mert az egy természetes dolog. Ez szinte majdnem mindenkinél előfordult amikor önkielégített. Tedd meg az első lépéseket, mert sok jótól fosztod meg magad.

jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.:)

Le is írtam, hogy szoktam masztizni, tudom, hogy mik azok amik jól esnek, és nagyon is vágyom a szexre minden formában, de szeretném ha az első ilyen meghatározó élmény egy férfi farka lenne. (Bár leírtam, nem meglepő módon mégis kaptam ajánlatokat::) De köszi, ismerkedem, randizom, majd lesz párom, de én komolyat szeretnék, és nem csak szexet, bármennyire is figyelmes és gyengéd az illető.:))


Ui.: Egy uborka akkor is keményebb és merevebb mint egy pénisz, és ez jól ki van találva, hogy a hüvely és a pénisz kellemesen összepasszolnak.:)

jún. 2. 09:33
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok, hogy jól sikerüljön!

Nekem nagyon szimpatikus lenne ez a hozzáállásod! :)

#9 vagyok.

jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!