Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvasgattam itt farokméretes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasgattam itt farokméretes dolgokat, az átlagosat lekicsinyli a többség . lányok, valóban úgy lehet titeket dugni az én 20cm és vastag faxommal mit ahogy állitjátok? mert én azért nem ezt tapasztalom ;)

Figyelt kérdés
itt 15 - 17cm nektek meg se kottyan (tisztelet az elenyésző kivételnek )

máj. 31. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

"itt 15 - 17cm nektek meg se kottyan"


Ember, azt ugye vágod hogy az jó ha meg se kottyan :D nem az a lényeg a csajnak hogy fájjon és k*rvanehezen menjen be :D és igen jellemzően 15-17 centi nem kottyan meg nekik már ha kaukázusi europai nőkről beszélünk. Hiszen 15 cm az átlag pénisz és 17 cm kb pont egy szórásnyival tér el az átlagtól. Az átlag vagina pedig érthető okokból mélyebb mint az átlag farok hosszúsága szóval ja 17 centi elég sok csajnak tövig megy.


"az átlagosat lekicsinyli a többség"


Az emberiség nem csak a pénisszel csinálja ezt

180 sőt néha 185 cm alatt alacsony a pasi de a pegjobb amikor azt írják 100 alatti iqval már hülye vagy miközben definició szerint minden második embernek 100 alatti az iqja de remélem tudod hogy ezt nem csak nők csinálják, mindenki csak a kiemelkedőt veszi észre ezért úgy érzékelik mintha abból lenne több és ez eltolja az észlelt átlagot.


"én azért nem ezt tapasztalom"

Igen azért a 20 centis p*ccsel sok lány nem bír el, 18-19 centitől már exponenciálisan nő azoknak a csajoknak a száma akiknek nem mehetsz tövig.

Most nyilván itt gyakorin, ahol minden pasi 8szor kinyalja a csajt előjáték gyanánt, és ahol minden nőnek multiorgazmusa van attól hogy s*ggbekúrják, itt nyilván minden második nőnen járt már 25 centis farok is. De azért a való életben még sok világhírű p*rnószínêsznőben sem volt ekkora, mármint 25 centis.

máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Állításuk szerint bem is elvezik az atlag meretet
máj. 31. 21:46
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Sokáig nem volt pasi az életembe.

Rendeltem egy TÉNYLEG 20 centi 4 cm átmérűjű dildót.

Hát szültem már gyereket, sajnos nőgyógyászati múűtétem is volt így 30 évesen, de bizony fájt tövig nyomni.

Páromnak 17-19 centi körül van a mérete. Sosem mértem, így csak körülbelüli méretet mondok.

De bizony vannak olyan pózok, hogy vigyázz mert fáj.

Akkor mi értelme a nagy pénisznek ha a csajok többségének nem lehet tövig nyomni?

És bizony szeritnem a csajok 3/4-e meglepődne ha valóban látna egy 20centis vastag farkat.

máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A 4cm atmérő nem is sok szerintem,magam mellett szolva azért a nagyot is lehet finoman érzéssel használni, persze lehetnek akaratlanul rossz mozdulatok vele .. neked az a 4cm atmérő pont jó volt? Párodé vastag vagy vastagabb mint a dildó? Ha egy nemrudom 14-15/4 cm péniszel lenne hiany erzeted?
máj. 31. 22:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 szules utan is szuk( vagyis nem tagultam ki vagy maradtam ugy) a huvelyem.

Hosszra a max 16cm de bizonyos pozben az is faj. Vastagabb lehet azt szeretem ha feszit es kitolt. De azt nem ha a mehszajam bogdosi, az fajdalmas.


Legjobb meret nekem a 15cm es 5-5.5 vastag

máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Haver! A nők többsége csak szeretne akkora brét (gondolatban), de ha megkapná, már a legtöbb nem tudna mit kezdeni vele. Én tőled is nagyobb és vastagabb vagyok, és talán ha 30 nőből akad egy, aki élvezni is tudja ha tövig csúszik belé, és vadabbul is lehet vele döngetni.

És azért azt se felejtsük el, hogy még csak a vagináról beszéltünk, márpedig nekem az összkép legalább olyan fontos, és hiába bírná el valaki, ha olyan ronda mint a bűn.

Szóval így már azonnal romlik az arány 30-ról 100-ra.

Százból csak egy nő van, akivel kölcsönösen a legtöbb dologban passzolhatunk egymáshoz. Ez pedig baromi rossz arány, és tízszer annyi ideig tart találni egy megfelelő nőt a farkamra, mint akik az átlag méret körül vannak.

Ha csak a külső számítana, akkor seperc alatt van 10 jelentkező, de amikor közlöm, hogy nem csak külsőleg vagyok nagy, hanem a gatyámban is, akkor már beindul a ghostingolás.

jún. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

"Én tőled is nagyobb és vastagabb vagyok"


Le se írta a kérdező hogy milyen vastag...

jún. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-es

Felületes olvasó vagy. Leírta. Olvasgass még.

jún. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bevallom, diszlexiás vagyok. Akárhogy próbálkozom én nem találom, hop írja le a kérdező a vastagságát/szélességét. Kimásolod nekem légyszi! És akkor ctrl+F-el rákeresek hogy hogy voltam ilyen béna hogy nem láttam meg.
jún. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9-es. Nem vagy diszlexiás, csak a kombinatív készséged kb. mint egy tyúké, és szereted hülyének nézni/ beállítani az embereket, ha erre rávilágítanak.

Tudok még ajánlani neked a nappali fényben lámpást és nagyítót, hogy megtalálhasd a kérdező kommentjét, amiből egyértelműen kiderül, hogy 4cm-től vastagabb de egészen biztosan nem vastagabb mint 6 centi, mert akkor konkrétan említette volna, ha már a 4 centit említette, hogy az annyira még nem is vastag.

De olvass, és próbálj logikai összefüggéseket keresni.

jún. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!