Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvasgattam itt farokméretes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasgattam itt farokméretes dolgokat, az átlagosat lekicsinyli a többség . lányok, valóban úgy lehet titeket dugni az én 20cm és vastag faxommal mit ahogy állitjátok? mert én azért nem ezt tapasztalom ;)

Figyelt kérdés
itt 15 - 17cm nektek meg se kottyan (tisztelet az elenyésző kivételnek )

máj. 31. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez tévedés. Biztos vannak olyan lányok, akiknek a minél nagyobb annál jobb, de nem ez a jellemző, csak ezek a kommentek hamarabb megmaradnak. Persze sok a troll is köztük. Nem hiszem, hogy van olyan lány, aki azért szakítana vagy offolna egy férfit, mert neki "csak" 15-17 centi körül van.
jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"szereted hülyének nézni/ beállítani az embereket"


Igen, kettőnk közül én szeretem hülyének beállítani az embert...



Nem azért említette a kérdező, a 4 centit mert az övé csak pár miliméterrel nagyobb ennél, hanem mert az egyik válaszoló egy 4 centis dildóról írt, Ő csak erre a kommentre reagált. Te, másodosztályú Sherlock.

jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12

Ugye-ugye... Nem is vagy te diszlexiás, csak manipulatív és szeretsz mellébeszélni.


Btw, te honnan tudod mit miért említett a kérdező, te honnan tudod hány milliméterrel nagyobb a kérdezőé 4cm-től?

Ilyenről nem írt a kérdező, az viszont teljesen kitűnik a válaszából, hogy szerinte a 4cm nem is sok, és MAGA MELLETT SZÓLVA jelenti ki, hogy a nagyot is lehet érzéssel használni (ergo, az övé nagyobb 4cm-től), és a végére még pluszban megoszt egy nagy valószínűséggel saját tapasztalatot is: "PERSZE LEHETNEK AKARATLANUL ROSSZ MOZDULATOK VELE"


Vagy a te szövegértési képességed van a béka segge alatt, vagy a kérdező fogalmazott félreérthetően.

Ez utóbbinak már csak azért sincs realitása, mert a kérdező már a kérdésében leszögezte, hogy az övé 20cm és vastag, viszont a későbbi hozzászólásában "a 4cm átmérő szerinte nem is sok" (ergo, az övé nagyobb, mert az neki az összehasonlítási alap).

"lányok, valóban úgy lehet titeket dugni az én 20cm és vastag faxommal mit ahogy állitjátok?"


4/12 A kérdező kommentje:

"A 4CM ATMÉRŐ NEM IS SOK SZERINTEM, MAGAM MELLETT SZOLVA AZERT A NAGYOT IS LEHET FINOMAN ÉRZÉSSEL HASZNÁLNI, PERSZE LEHETNEK AKARATLANUL ROSSZ MOZDULATOK VELE"


Ceterum censeo: silence is golden (sometimes)

jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jajaj....., tényleg nem irtam sehol hogy az enyém milyen vastag se 5.2/5.4 széles, a 4cm a hölgy dildojara irtam valóban,
jún. 1. 19:30
 15/20 A kérdező kommentje:
Ezzel a posztal csak kivancsi lennék miért jó sokaknak kamuzni hogy jaj 20 cm 22cm kell... igen ez az internet pöcegödre , de hamár valamelyik him tarsamnak kétségei vannak a méretével es nevtelenul itt keres valaszt lehet építő jellegel is kritizálni,mert ez a pöcstema igencsak kényes dolog , de ensem irom hogy : ooo igen a gigacsöcs a jó es minden mas szar.. szemely szerint a nőhöz aranyos kissebb/kozepes cicit szeretem a nagyot annyira nem de nincs vele baj nyilván. Persze a cici a sexben inkább esztétika a farok meg funkcionális
jún. 1. 19:36
 16/20 anonim ***** válasza:
28%

"Ceterum censeo: silence is golden (sometimes)"



Látom már hogy egy zseni vagy, aki nyelveket is beszél,

Csak a saját hugyodat fújja rád vissza a szembeszél.

jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

16

Tényleg jobb lenne ha hallgatnál, főleg azután, hogy a kérdező nem engem cáfolt, hanem engem erősített, téged pedig megsemmisített.

És ezt most magyarul írtam le, pedig lett volna arra egy nagyon érzékletes ókori görög idézetem, hogy egy nagy filozófus milyen embernek nevezte a hozzád hasonló kötözködő dilettáns idiótákat.

jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ó, ne félj, mindjárt gondoltam, hogy zseniális elmédben százával cikáznak a releváns mondások eredeti nyelveken. Köszönöm, hogy lesüllyedtél ide az átlag emberek szintjére...


Amit állítasz:

"kérdező nem engem cáfolt, hanem engem erősített, téged pedig megsemmisített"


Az előzmény:

Te: "Én tőled is nagyobb és vastagabb vagyok"

Én: "Le se írta a kérdező hogy milyen vastag..."


Az igazság pillanata:

Kérdező: "tényleg nem írtam sehol hogy az enyém milyen vastag"


Konklúzió:

Az állításod hamis.



Reagálok az előző kommentedre is, én már hagytam volna az egészet a fenébe, de most felidegesítettél.


Megválaszolandó kérdés:

Te: "te honnan tudod mit miért említett a kérdező"

(itt nyilván a 4 centi említéséről beszélsz)


Előzmény:

Másik válaszoló: "Rendeltem egy TÉNYLEG 20 centi 4 cm átmérőjű dildót."

Kérdező(közvetlen a 4 centis dildót említő válaszoló után): "A 4cm átmérő nem is sok szerintem"


Amit pedig én írtam: "Nem azért említette a kérdező, a 4 centit mert az övé csak pár milliméterrel nagyobb ennél, hanem mert az egyik válaszoló egy 4 centis dildóról írt"


A kérdésre a válaszom:

Szerintem nem kell atomfizikusnak lenni, hogy kitaláljuk hogy azért írt a kérdező a 4 centis vastagságról, mert közvetlen előtte pont említett valaki egy 4 centis dildót.



Megválaszolandó kérdés:

Te: "te honnan tudod hány milliméterrel nagyobb a kérdezőé 4cm-től"


Előzmény:

Én "Le se írta a kérdező hogy milyen vastag..."


A kérdésre a válaszom:

Nem tudom hány milliméterrel nagyobb a kérdezőé 4cm-től, nem is állítottam hogy tudom. írtam is hogy nem írta le a kérdező hogy milyen vastag.

Amikor leírtam, hogy "Nem azért említette a kérdező, a 4 centit mert az övé csak pár milliméterrel nagyobb ennél", az nem azt jelentette, hogy a kérdezőnek pár milliméterrel nagyobb 4 centinél, hanem azt hogy NEM EZÉRT íRTA. Ezzel pedig a te előző kommentedre reagáltom, erre itt: "biztosan nem vastagabb mint 6 centi, mert akkor konkrétan említette volna, ha már a 4 centit említette"



"Ilyenről nem írt a kérdező"


Ja, szerintem sem írt, ebben egyetértünk, ámbár engedd meg hogy a kérdezőtő egy későbbi kommentjéből idézzek: "a 4cm a hölgy dildojara irtam valóban,"



"az viszont teljesen kitűnik a válaszából, hogy szerinte a 4cm nem is sok, és MAGA MELLETT SZÓLVA jelenti ki, hogy a nagyot is lehet érzéssel használni (ergo, az övé nagyobb 4cm-től), és a végére még pluszban megoszt egy nagy valószínűséggel saját tapasztalatot is: 'PERSZE LEHETNEK AKARATLANUL ROSSZ MOZDULATOK VELE'"


Ez volt az pont amikor totális agyfaszt kaptam. Ne érts félre, egyetértek, hogy ez arra utal hogy a kérdezőnek vastagabb a pénisze 4 centinél, csak azt nem értem, hogy kivel vitatkoztál amikor ezt leírtad.

Mi elvileg arról vitatkozunk, hogy a kérdező említette e a vastagságát, arról hogy tudhatod e biztosan hogy a tiéd vastagabb. Ha arról akarsz meggyőzni, hogy te már bizony tudhattad, hogy vastagabb vagy a kérdezőnél akkor mért azzal érvelsz, hogy a kérdezőnek biztos nagyobb 4 centinél. Ha meg ez nem egy érv, akkor minek írod le az egyértelműt, ami még irreleváns is?

Te: "de egészen biztosan nem vastagabb mint 6 centi"

Ebből következtetni lehet, hogy a tied legalább 6 centi vastag. Jelöljük a te vastagságodat T-vel, a kérdező vastagságát K-val

Azt akarod bizonyítani hogy tudhatod, hogy T > K, amit "tudunk" hogy T > 6 és K > 4, de a matematikában nincs olyan szabály, hogy ha egy szám nagyobb mint 4, akkor biztos nem nagyobb mint 6. Tök feleslegesen "érvelsz" azzal hogy K > 4.



"Vagy a te szövegértési képességed van a béka segge alatt, vagy a kérdező fogalmazott félreérthetően."

Szerintem egyik sem.


"Ez utóbbinak már csak azért sincs realitása, mert a kérdező már a kérdésében leszögezte, hogy az övé 20cm és vastag, viszont a későbbi hozzászólásában "a 4cm átmérő szerinte nem is sok" (ergo, az övé nagyobb, mert az neki az összehasonlítási alap)."

Továbbra sem értem miért próbálsz azzal érvelni hogy a kérdező biztos nagyobb 4 centinél, mikor azt a tézisedet akarod védeni, hogy a tiednél vékonyabb.


"A 4CM ATMÉRŐ NEM IS SOK SZERINTEM, MAGAM MELLETT SZOLVA AZERT A NAGYOT IS LEHET FINOMAN ÉRZÉSSEL HASZNÁLNI, PERSZE LEHETNEK AKARATLANUL ROSSZ MOZDULATOK VELE"

Egyre csak nő a kérdőjel a fejem felett...



"pedig lett volna arra egy nagyon érzékletes ókori görög idézetem, hogy egy nagy filozófus milyen embernek nevezte a hozzád hasonló kötözködő dilettáns idiótákat."


Kérlek, hadd művelődjek kicsit! Mi az a mondás ami eszedbe jutott?



Visszatérve a mostani kommented lényegi részéhez: "a kérdező nem engem cáfolt"

Talán arra gondolsz, hogy kiderült hogy a kérdezőnek vékonyabb a pénisze mint neked "5.2/5.4 széles".

Igen 6 valóban nagyobb mint 5.4, de szeretném jelezni, hogy én nem azt mondtam, hogy a te péniszed biztos nem vastagabb mint a kérdezőé, hanem azt hogy ezt nem tudhatod biztosra, és attól még, hogy most már biztosan tudjuk, és mit ad isten, pont tényleg vastagabb a tied, attól még mint ahogy a kérdező le is írta, "tényleg nem irtam sehol hogy az enyém milyen vastag".



Remélem a következő kommentedet már tényleg ignorálni fogom tudni.

jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 17-18 cm kedély és állapot függő...

Vastagság 5 cm lehet átmérőben.

Szerintem nekem tökéletes farkam van. Jó nagy mákkal.

Van egy 20 cm-s vibrátorunk abból is kB ennyi ment be a feleségemnek. Szerintem mi jól össze is passzolunk tehát szerencsénk is van.

Nem igaz, hogy meg sem kottyan!

Volt akinek csak a felét tudtam betenni XD az volt már egy kínlódás...

A hosszú pénisz nagyon jól jön ha mondjuk kifli pózban be akarod tenni ölelgetés közben.

A szex a úgysem csak a centikről szól, nekem sosem jutott még eszembe szex közben, hogy bárcsak 20 cm lenne a pöcsöm. Élvezni kell azzal ami van. Nekem még csak nem is olyan apró de mégis van egy vibrink amivel néha megdől gőzöm az asszonyt. Egyszerűen a férfiak nem arra születtek, hogy 1 órán át reszeljenek. Persze néha nekem is összejönnek hosszabb menetek de általában 10-15 perc a Max aztán eldurran. Főleg ha fáradt vagyok.

Aztán Még látod már mindegy is mekkora a cerkám mert használhatatlan.

jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18

Az alapvető probléma az, hogy én a 8-as hozzászóló vagyok, és nem a 6-os, és itt semmisültél meg minden további leírt betűddel együtt.

A kommented innentől már nem is kíván semmiféle reagálást 🤣

jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!