Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi erényöv hordáshoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi erényöv hordáshoz tippek, hétköznapi praktikák?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna a kérdésem akik már kicsit régebb óta viselnek erényövet.

Milyen tanácsaitok vannak a hétköznapokra?


A szexuális része az jól megy, izgalmas. Barátnőmnek is tetszik. Mostmár kibírok benne egy hétvégét, 2-3 napot simán, és néha már egész hétre rajtam van. De azért aludni nem mindig tudok tőle és a tisztítás is macerás. Ti hogyan tisztálkodtok?


Aludni hogyan szoktatok, és mennyit? Én éjszaka 2-3-szor felébredek tőle.


Van egy pár kényelmetlenség még. Ha meghagyom a szőrt akkor becsípi, viszont a borotválástól irritált lesz a bőröm amin sokat ront hogy az erényöv is kidörzsöli, főleg melegben amikor izzadok.


Pár nap után már, mindig mikor kicsit is felizgulok, de van hogy szinte ok nélkül, szivárog, csöpög az előváladék ami foltokat hagy az alsógatyámon. Ez érthető módon eléggé zavar, ez másnál is előfordul, van rá ötletetek?


Sportolás (futás, konditerem, úszás) nagyon kényelmetlen benne, nem is erőltettem eddig. Ti hogyan szoktátok megoldani, hogy sportoljatok? Uszodába egyáltalán nem merem felvenni, nehogy meglássa valaki.


Ha rajtam van, folyton igazgatnom kell. Ez a munkahelyen eléggé zavaró.


Ezekre tudtok megoldásokat?



máj. 31. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy szivárog annak az izgalom az oka az nem magyon tudsz mit tenni .


Lehet hogy más fajta kell, hogy ne igazgatsd. Mondjuk egy idő után megszoktam és már nem igazgatom, de nekem a legtöbb idő amíg rajtam hagyta a feleségem az 100 nap volt.

máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Ne aggódj, pár év múlva úgyis péniszsorvadásod lesz az erényövtől és akkor már nem lesz gond.
máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ezt valaki elkezdte és azóta mindenki mondja utánna mint a papagáj xD


Nem sorvad el. Merevedési zavar lehet ha folyamatosan hordod hónapokig és kisebb mint álló helyzetben. De utánna ha nem hordod pár napig/hétig helyre áll

máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A folyton csöpögő előváladék megoldására kiváló a tisztasági betét. Van férfi betét de a nőiből elég a light betét, kényelmesebb olcsóbb és kevésbé "kínos" megvenni a boltban.

Ehhez persze ajánlott brief típusú alsónadrág vagy tanga, és persze nem túl férfias amikor éppen próbálod a betétet berakni mint ahogy az ülve pisilés dehát ezzel együtt lehet élni.

Az irritációra körömvirágkrém kiváló.

Sportolás sztem sehogyse működik, arra az időszakra célszerű levenni.

Az alvásra meg én se találtam még tökéletes megoldást, annyit tudok mondani h legyél türelemmel, pár hónap és megszokja a tested, utána már elég ritkán fogsz felébredni. Én 2-3 naponta ébredek fel tőle, és csak egyszer egy éjszaka. Lefekvés előtt pár órával ne igyál, ne egyél, stb.

máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bedrik ***** válasza:
100%

Mindig akad egy "okos" 2 es.


Ahogy én látom; minden a motiváción és a megfelelő erényöv kiválasztásán múlik. A 7. típusnál tartok. Kb 10 éve hordtam hangulattól függően, mígnem valaki több mint 4 éve állandósitotta a viselését.

Elejében én is, mint minden kezdő nagyobb méretű erényöveket választottam. Saját tapasztalat alapján idővel egyre csökkentettem a ketrecek méretét. Mondanom sem kell, egyre kényelmesebb volt viselni őket. Egy kicsi ketrecben nem gond a munka, a sport vagy az alvás. Ez persze azt eredményezi h a farkam bizonyos mértékben fel vagy vissza van tolva a testemben. Egy éve mínuszos inverted ketrecet hordok, ami több, mint a teljes feltolás.

Az állandó erényövviselésnek - és itt mondthat bárki bármit - lesz eredménye. A korábbi 17 centiből 12 maradt, ha épp fel bír állni. De ehhez 0-24 ben kell évekig hordani egy erényövet! Ez az egész nekem nem okoz proplémát, de nyilván sokan nem azért hordják h méretet veszítsenek.

Ha kérdés van szívesen válaszolok...

jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 éve van erényövem, 2 és fél éve hordom 24/7.

A tisztálkodást egyszerűen oldom meg, leveszem szinte minden este. A feleségem tudja hogy nem fogok csalni, így a kulcs mindig elérhető helyen, az éjjeliszekrényben van. Fürdés előtt leveszem, fürdés után visszazárom magamra és a kulcsot visszarakom az éjjeliszekrényre. Max olyankor nem szoktam levenni fürdéshez ha reggel zuhanyzok és nagyon sietek.


A sportoláshoz én le szoktam venni, és ezt praktikusan egyébként a zuhanyzással kötöm össze. Leveszem, elmegyek futni, utána lezuhanyzom, és felveszem. Ugyanaz, nem csalok, mert akkor nem lenne értelme az egésznek.


Eleninte egyébként hosszú ideig tartott le-fel venni, viszont ha egy évig mindennap megcsinálod, annyira rutinná válik, hogy az már ijesztő. Múltkor pl. el voltam gondolkozva és úgy vettem fel zuhanyzás után, hogy észre se vettem, csak mikor már rajtam volt. Biciklivel mentem aznap dolgozni és olyankor se szoktam felvenni (bár mióta erényövet hordok, pont emiatt, csak nagyon ritkán járok biciklivel).


Az alvást én elég jól meg tudtam szokni pár hónap alatt. Mostmár ha fel is ébredek rá, félálomban, hamar visszaalszom. Régen hason aludtam, most háton kell, talán ezt volt a legnehezebb megszokni. Ha az oldalamon alszom, a lábam közé veszek egy párnát, takarót. Ami sokat segít az a feszes alsógatya és gumipánt, ami helyén tartja az erényövet éjszaka.


A csöpögő előváladékra sajnos tényleg nincs jó megoldás, ez egy pár nap után megjelenik, főleg ha az ember sokszor izgul fel a nap során. Idővel majd ha nem gondolkozol ezen ennyit talán jobb lesz, de egy kicsi mindig van.


Az engem is zavar, hogy néha bizonyos fajta székben nagyon kényelmetlen tud lenni, meg a hirtelen lehajolás, guggolás is. Ez is olyan dolog amihez hozzászoksz, mert nem tudsz mit tenni.. megfelelően passzentos alsónadrág segíthet helyén tartani a dolgokat.

jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!