Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam magam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam magam az erényövhöz?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel vettünk nekem egy erényövet. Néha felveszem és játszadozik velem kicsit, vagy kényeztetem. Ez nagyon izgató de ennél tovább még nem tudtunk menni mert egyszerűen nem bírom ki pár órnál tovább ha rajtam van. Folyamatosan azon kattog az agyam h rajtam van és ez zavar, mikor fel akar állni akkor kényelmetlen. Munkahelyre ezért esélytelen hogy felvegyem, mert itthon se tudok úgy dolgozni. De a legrosszabb, hogy nem tudok tőle aludni, elaludni is nehéz és folyton felébredek tőle. Ha kialvatlan vagyok nyűgös leszek és semmi kedvem ilyen dolgokhoz mint erényövet hordani, ezért mindig a fiókban landol és el is felejtjük jó időre. Pedig izgalmas lenne, pár napig bezárva lenni, de egyszerűen képtelen vagyok odáig eljutni.

Aki hord férfi erényövet, hogyan szoktatok hozzá, és hogyan lendültetek túl a kezdeti nehézségeken?



máj. 27. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán mi értelme?

Mi értelme annak hogy este is rajtad van és ilyen hülyeség miatt aludni sem tudsz?

máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Hát egyszerűen úgy, hogy a barátnőd rád teszi egy hétre. Először rossz lesz nyilván de idővel megszokod.


Nekem is hozzá kellett szokni. Legutóbb a feleségem 100 napra tette rám. Most a cél a 9 hónap.

máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha elveri a hátsódat akkor nem elègülsz ki de a vèrt ideiglenesen áttereli oda. Csak egy lovaglópálca kell hozzá.
máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb. az a megoldás, amit a 3-as írt.

Megbeszéltek 1 napot és ahányszor le akarod vetetni, annyiszor kapsz a fenekedre és annyival több napig lesz fent rajtad.

A harmadik rinyálás után el fogod fogadni a helyzetedet.

máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 bedrik ***** válasza:
78%
Minden fejben dől el...
máj. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem magad az erényövhöz szoktatni.


A lány szoktat téged hozzá. Egyébként rád teszi néhány napra, és ha nyavajogsz, hogy vegye le mindig hozzáad plusz egy napot, így egy idő könnyen beletörődsz a helyzetedbe és behódolsz neki.


Nyilván az első pár nap nem könnyű, de meg lehet szokni. Én mindenhol hordom hónapokig folyamatosan.


Ha bármi kérdésed írj nyugodtan szívesen válaszolok.

máj. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem is szabad. A hosszabb távú szex (vagy maszturbáció) nélkülözés orvosilag igazoltan is péniszsorvadáshoz vezet. Bár ha ezt akarod, akkor hajrá.
máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Elsőnek szerintem próbáljátok ki egy munkaszüneti napon, amikor a fontosabb dolgokban nem hátráltat
máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy. Mondd meg neki, hogy ez egy kölcsönös döntés és nem lehet a másikra olyat kényszeríteni amit nem akar. Én tutira nem vennék fel ilyen baromságot, ami csak szenvedést okozna nekem.
máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Beszéltünk már barátnőmmel erről hogy lehetne kicsit határozottabb, de ő túl jószívű. Ha kérem hogy vegye le, rögtön leveszi.


Múltkor kicsit össze is vesztünk ezen, aminek az lett az eredménye, h jó ideig nem játszottunk ilyet. Azt mondta h egyik pillanatban akarom hordani másikban meg nem, döntsem el mit akarok és utána hajlandó velem ilyesmiket játszani. És egyébként tökre igaza van. De hiába szánom el magamat, amikor pl. nem tudok aludni és kialvatlan vagyok akkor tényleg nehéz megállnom h ne kezdjek el könyörögni neki.


Valahogy anélkül kéne eljutnom addig hogy kényelmesen megszokjam, hogy az agyára megyek a nyavalygásommal.

máj. 30. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!