Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam magam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam magam az erényövhöz?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel vettünk nekem egy erényövet. Néha felveszem és játszadozik velem kicsit, vagy kényeztetem. Ez nagyon izgató de ennél tovább még nem tudtunk menni mert egyszerűen nem bírom ki pár órnál tovább ha rajtam van. Folyamatosan azon kattog az agyam h rajtam van és ez zavar, mikor fel akar állni akkor kényelmetlen. Munkahelyre ezért esélytelen hogy felvegyem, mert itthon se tudok úgy dolgozni. De a legrosszabb, hogy nem tudok tőle aludni, elaludni is nehéz és folyton felébredek tőle. Ha kialvatlan vagyok nyűgös leszek és semmi kedvem ilyen dolgokhoz mint erényövet hordani, ezért mindig a fiókban landol és el is felejtjük jó időre. Pedig izgalmas lenne, pár napig bezárva lenni, de egyszerűen képtelen vagyok odáig eljutni.

Aki hord férfi erényövet, hogyan szoktatok hozzá, és hogyan lendültetek túl a kezdeti nehézségeken?



máj. 27. 15:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyen otthon a tartalék kulcs de ne tudd, hogy hol.

De ha baj van és szükség lenne rá ő meg tudja neked mondsni, hogy hol van.

jún. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mielőtt elutazik, próbálj meg azért egy napot és egy éjszakát kibírni benne. Ennyi önkontroll azért nem olyan nehéz. Akárhányszor meg akarod kérni hogy vegye le rólad, számolj el háromig, és inkább köszönd meg neki hogy erényövben tart. Hamar át fogja majd ő is értékelni a dolgot!


Vagy egyezzetek meg hogy legyen valami tétje az egésznek, hogy kibírod-e. Akkor talán nagyobb lesz a motiváció.

jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!