Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam magam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam magam az erényövhöz?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel vettünk nekem egy erényövet. Néha felveszem és játszadozik velem kicsit, vagy kényeztetem. Ez nagyon izgató de ennél tovább még nem tudtunk menni mert egyszerűen nem bírom ki pár órnál tovább ha rajtam van. Folyamatosan azon kattog az agyam h rajtam van és ez zavar, mikor fel akar állni akkor kényelmetlen. Munkahelyre ezért esélytelen hogy felvegyem, mert itthon se tudok úgy dolgozni. De a legrosszabb, hogy nem tudok tőle aludni, elaludni is nehéz és folyton felébredek tőle. Ha kialvatlan vagyok nyűgös leszek és semmi kedvem ilyen dolgokhoz mint erényövet hordani, ezért mindig a fiókban landol és el is felejtjük jó időre. Pedig izgalmas lenne, pár napig bezárva lenni, de egyszerűen képtelen vagyok odáig eljutni.

Aki hord férfi erényövet, hogyan szoktatok hozzá, és hogyan lendültetek túl a kezdeti nehézségeken?



máj. 27. 15:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég határozott a párod.


El kell döntenie, higy rád teszi, és akkor is rajtad hagyja ha te le akarod vetetni. Legyen határozott és mondja azt, hogy nem veszi le, marad!


Ehhez kell egy domináns attitűd a nő részéről. De hátha ráérez majd és belejöttök.

máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy időzáras dobozt és a porod rakja bele a kulcsot!
máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
*párod
máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az időzáras doboz azért is jó, mert nem feltétlenül vagy ott a nyitáskor. Ha nyavajogtál, akkor a párod egyedül, nyugodtan dönthet arról, hogy még egy napra bezárja a kulcsot.
máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az időzáras doboz jó ötlet. Mindenesetre a probléma lehet hogy megoldódik mert nemsokára elutazik a családjához és ma kiderült hogy nem tudok menni velük. Az a tervem, hogy amíg vidéken van, rajtam lesz az erényöv. Ha azt a 4 napot kibírom akkor utána már biztos könnyebb lesz kibírni meg talán ő is látja majd h ki tudom bírni.
máj. 31. 16:05
 16/22 anonim ***** válasza:
Hajrá, egy próbát megèr!
máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a párod vigye magával a kulcsot.
máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Lesz nálam egy kulcs a biztonság esetére. Az a tervem hogy berakom egy borítékba amit a végén ő nyithat ki.
máj. 31. 21:06
 19/22 anonim ***** válasza:

Inkább egy közeli barátnőjénél legyen valahogy lezárva.

Így hozzáférhetsz, de akkor kiderül, hogy mi van benne...

máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk addig is jó lenne egy kicsit szoktatni magam, mert a 4 nap most még elég soknak tűnik.
máj. 31. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!