Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szoktassam le a pasimat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a pasimat a "gügyögèsről"? Annyira idegesítő?

Figyelt kérdés
Nem is igazán gügyögès, hanem inkább olyan kicsit nyálas-kènyes beszèd. Főleg szex közben vagy előtt csinálja ès teljesen lelomboz. Nem akarom ilyenkor megállítani a szexet, hogy hagyjuk abba de nèha már azon a ponton vagyok.

2020. aug. 22. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anélkűl hogy szólnál neki nehéz lesz.
2020. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki, hogy k*rva idegesítő?
2020. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóltam. Az előbb. Egèsz nap szexre kèszültünk mert csak most tudunk ma este együtt lenni. Èpp valami szexi ruhát kerestem mikor bejött a szobába ès elkezdte. Szóltam neki, erre bevágta a durcit mint egy óvodás. Nekem meg a libidom lezuhant a ..csába. Na ezèrt nem szólok neki. Mindenen besèrtődik 🙄
2020. aug. 22. 23:12
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Gyerek még.
2020. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem szolnának, hogy szar vagyok valamiben, az tuti, hogy legközelebb vagy jobb akarnék lenni, vagy elhagynám. Nincs kedvem reszkírozni egy kapcsolatot apróságok miatt. Főleg ha jó a szex.
2020. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Pont ezèrt bosszantó. Mert amúgy jó a szex csak közben benyom egy ilyet ès onnantól totál elmegy a kedvem
2020. aug. 22. 23:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki hogy szeretnéd hogy csúnyán beszéljen veled.
2020. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Ez is nagy vágyam lenne, de ez már másik kategória...
2020. aug. 22. 23:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben is gügyög?

Mondd meg neki h téged ez lelomboz, szval vagy nem csinálja, vagy nem tudsz vele így szexelni.

Ha ezen besérül akk nem pasid van hanem csajod.

L

2020. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szexuális jellegű kérdés, hanem általában párkapcsolati probléma. Amikor nem szexeltek, akkor nem gügyög? Ha igen, és hagyod, akkor azt hiszi, ez jön be neked. Nem szex közben, vagy rögtön előtte kell erről beszélni, hanem egy szürke hétköznapon. Ha nem vágja, miről beszélsz, akkor jön a fájó búcsú.
2020. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!