Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha mas fiu is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mas fiu is csapkodja a baratnom feneket “viccbol”?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazabol az osztalytarsai kozul paran csapkodjak es ez engem nagyon zavar hogy mas fiu is ugy hozzaer. O se akarja hogy csapjodjak de az osztalytarsait nem erdekli es azert neha folytatjak...Szerintetek mit tegyek? Lenne batorsagom odamenni es balhet csinalni belole de ezzel megoldanam?? Segitsetek kerlek

A normalis valaszokat, elore is koszonom!!



2020. márc. 2. 23:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
24%
Ez van.
2020. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
"Viccből" arcon csaphatná a fiúkat a barátnőd. Általában nem mernek visszaütni vagy ilyesmi utána (ha csak nem egy gengszter féle osztály). Ha mégis, akkor utána mehet a balhé (azért nem arra gondolok hogy bemész "bézbózótővel"). Agyon remélem azért nem püfölik...
2020. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
szexuális zaklatás, szóljatok a tanárnak, vagy a zsaruknak, persze előtte ezt elmondhatja a csaojd nekik, ha mégegyszer hozzá érnek akkor feljelenti őket
2020. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
15%
Milyen zsaruknak te barom. Te nem voltál gimis?
2020. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
ez vérmérséklettől függ. engem zavarna a dolog,de ha a középiskolai fizikumomra gondolok,akkor a csendes beletörődésnél többen nem igen csináltam volna. már ha a fenékcsapkodó srácon erősebbek lettek volna. egy formás fenék...szinte kihívás nem rácsapni :D mai fejjel,fizikummal érettebben cselekednék. olyat rávernék a fenékcsapkodó állára hogy az aszfalt adná a másikat neki. a lánynak kell határozottan kiállnia,akár ha te is ott vagy-bár ebben az estben meg van rá az esély hogy beléd kötnek-és elmondani hogy hékás anyukád nem ér rá hogy itt nyúlkálsz?! persze van olyan eset amikor az efféle érdeklődés igenis tetszik a lánynak,és az ellenkezés egyfajta falból történik,a külvilág felé.
2020. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Igazság szerint ezek a srácok se téged, se a csajod nem nézik semmibe!

És ennek nem lesz vége, ha szépen megkéred őket!

Én ha régen így jártam volna mint te, jól szájon ba.sztam volna mindegyiket, de a csajod se hagyja magát!

Legvégső soron az igazgató is tehet valamit!

De 1 szó mint 100, tűrni nem kell, és nem is szabad, az a biztos!


33/F

2020. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Te szakmunkasba jarsz? :D Én is voltam gimis mi is csapkodtuk a lanyok popsijat :P Kihivas kajak nem acsapni egy formas popora :P maig nem sunázzák v reszelik a csajod addig no para :P sarcok osszefogank elelned kiallnak za o.tarsak egymasert és neked véged van kistöki szal ja h turnod kel :P le lehet pontozni
2020. márc. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Gimiben ez a természetes.
2020. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

#4 szerinted a gimiseknek el kell ezt türniűk, te simán szólhat a zsaruknak, te tudatlan ba.om ez szexuális zaklatás amit ha rendszeresen csinálnak gond nélkül feljelentheti.

te mit szólnál ha egy pasi rendszeresen fogdosná a segged? előszőr igazgató aztán ha még mindig nem fejezik be jelentse fel

2020. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Én megverném őket a helyedben...
2020. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!