Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért szeretik átdugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik átdugni a nyelvüket a lány szájába?

Figyelt kérdés

Komolyan ez miért jó?

Mert nekem már az idegeimre megy mikor csókolózás közben ezt csinálja, nem a nyelvével akarok csókolózni hanem a szájával...😑😦



2020. márc. 7. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert csókolózni szeretnének, nem szájra puszit.
2020. márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre a lányok is szeretik atdugni.
2020. márc. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a csókolózás kultúrája, hogy mit szeret. Én speciel ugyanezt kedvelem, amit te is és az a legjobb, amikor a srác is csak ezt csinálja, valahogy nem vonz a gondolat, hogy a másik nyelve is számban legyen, de valakit ez indít be. Ha nem tolja le a torkomon, akkor viszonozni is tudom, de van, amikor már nekem is sok. Itt csak annyiról van szó, hogy mindenki máshogy szereti. Ha szerencséd lesz, akkor majd találkozol egy olyan sráccal, akivel mindketten hasonlóképp csináljátok majd.
2020. márc. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is át szoktam dugni a nyelvem, pedig nő vagyok. Ha téged ez zavar szólj neki!
2020. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha nem a torkodig nyomja le valaki akkor izgató is lehet. Szex közben meg le is dughatja akár odáig is. :D

L

2020. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Finom vadas :)
2020. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a stílusa, mást szeret.

Én lányként el se tudnám képzelni a csókolózást nyelv nélkül. :D

2020. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a klasszikus francia csók te birka. Puszilkodni az óvodások szoktak.
2020. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
asszem a nyelves csók az igazi csók, különben szájrapuszi, meg amúgy asszem, a nyelvben is talán vannak ilyen erogén-zónák. De egyébként hallottam már olyat, hogy volt egy asszony, aki ezt a nyelvátdugósat nem szerette, és akkor megtanította a párjának, hogy hogyan csókoljon nyelvátdugás nélkül. Amikor szopogatják egymás szája szélét, egymás ajkait, akkor én asszem, az a színpadi csók; de gondolom amúgy akkor az is lehet élvezetes.
2020. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!