Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik erényövet hordanak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik erényövet hordanak nem aggódnak a péniszsorvadás és prosztataproblémák miatt?

Figyelt kérdés

Orvosilag egyértelműen bizonyított, hogy a hosszútávú szexuális élet (vagy önkielégítés) hiánya péniszsorvadást és prosztaproblémákat okoz.

Aki hosszabb távon hord erényövet, az nem fél ettől? Vagy ő már soha nem akar nemi életet élni?



máj. 28. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Tudod mi az a ruined orgazmus?

Az élvezés előtt abbahagyja nincs kielégülés de a cucc már kijön. Bizonyos időközönként ezt meg kell tenni ki kell üríteni a heréket és utána mehet vissza a ketrec.

Ne aggódj, nem fog elsorvadni ha pár hónapig rajta van.

máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Inkább az agysorvadás miatt aggódnék. Nem tudsz már mit tenni jómódodban, hogy erényövet akarsz?
máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Mire jó az, ha az ember nem szexel? Ez az új őrület vagy vallási meggyőződés?
máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
"Orvosilag egyértelműen bizonyított, hogy a hosszútávú szexuális élet (vagy önkielégítés) hiánya péniszsorvadást és prosztaproblémákat okoz." - no ezt akkor támaszd alá valamivel, kérlek.
máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy péniszsorvadás? Velem a feleségem egyre kevesebbet szexelt az évek során, és mostmár eljutottam odáig, hogy magamnak sincs kedvem kiverni. Gondolom, hogy nem egészséges, de azt nem látom, hogy sorvadásnak indult volna.
máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
máj. 28. 12:26
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy cikk egy hír oldalon, nem egy egyértelmű orvosi bizonyíték. Csináltak egy tanulmányt adatok alapján de nem vizsgáltak orvosilag semmit. Szóval orvosilag nincs igazolva legalábbis ezalapján a cikk alapján.
máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7: Ezer hasonló cikk van, ha érdekel keress rá, orvosi oldalakon is vannak, én csak egyet belinkeltem, ami legelőször jött szembe. De engem nem érdekel, hogy a hülyék nem fognak tudni szaporodni, max csak olyan szinten, hogy majd az én TB-mből fogják kezelni őket. A kérdés az volt, hogy nem aggódnak-e emiatt.
máj. 28. 12:36
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Ne aggódj a mai magyar egészségügyben amúgyis baszhatod a tb-d, egy időpont kéréshez is időpont kell és örülsz ha félévre kapsz.


Amúgy nem a te tb-dből kezelnék hanem a sajátjából.


Ilyen alapon a dohányosokbak meg az alkoholistákat meg mindenkit a te tb-dből kezelnek? Vagy az nem baj?

máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes cikk, a prosztatás dologról tudtam, az összemenő péniszről nem. Engem igenis aggaszt a dolog, de mivel a feleségemnek soha nem volt igénye a gyakori szex és már egy ideje nekem sincs kedvem, így az aggódáson túl legfeljebb annyit tudok tenni, hogy amikor eszembe jut, hogy már hetek óta nem vertem ki, akkor megpróbálom és vagy sikerül vagy nem. Pedig 10 éve még nem volt olyan nap, hogy ne vertem volna ki magamnak akár többször is.
máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!