Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiatalon lehet prosztataproblé...

Fiatalon lehet prosztataproblémám?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, rendszeresen sportolok, egészségesen eszek. Egy ideje már megfigyeltem magamon, hogy többet kell vizelnem, mint másoknak. Emellett vizelés után egy ideig még csöpög. Sokat olvasgatva utána minden jel arra utal, mintha prosztatamegnagyobbodásom lenne, de lehet csak beképzelem. Ilyen fiatalon ez elő szokott fordulni?
2020. dec. 10. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A prosztata problémák nem korhoz kötöttek.
2020. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet vele gond, de egy sima bakteriális fertőzés is okozhatja. Menj el urológushoz aki majd megvizsgál és megmondja mi a helyzet
2020. dec. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyakori vizelési ingert okozhat felfázás is (bakteriális fertőzés). Én kondizom és több mint valószínű hogy ott szedtem össze. Edzés közben kimentem és előtte nem mostam kezet csak utána. Elég volt egyszer piszkos kézzel megfogni.
2020. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez a gyakori vizelés már több éve fent állt, de annyira nem zavart. Ami jobban, hogy nemrég merevedési zavart is tapasztaltam, ami mint olvastam, kapcsolatban állhat a megnagyobbodott prosztatával. Viszont azt az egyik gyógyszerem is okozhatta, de így pszichésen elég megterhelő. Csak félek elmenni urológushoz.
2020. dec. 11. 12:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért félsz? Meg fogja ultrahangozni a hólyagod, és kb ennyi. Max megtapizza a heréket. Nem fog egyéb dolgot csinálni. Ritka amikor felnyúlnak valakinek, és úgy tapintással vizsgálják meg a prosztatát. Általában ez akkor van amikor az ultrahanggal látja, hogy gond van.
2020. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont a felnyúlástól félek, mert az a sejtésem, hogy meg van nagyobbodva, és azt hittem, hogy csak így tudja ellenőrizni.
2020. dec. 11. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:

És ha felnyúl akkor mi van? Benyomja egy ujját. Ha minden igaz vastagabbat kakilsz... Nem fájdalmas egyáltalán.

Plusz minél tovább húzod annál nagyobb gondok is adódhatnak belőle.

2020. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
El fogok menni, csak még rá kell vennem magam.. egyébként ha jól tudom apának is volt vmi ilyen műtétje, bár pontosan nem tudom, hogy mi.
2020. dec. 11. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod mi bajod van, de már előre partáztatod magad a műtéten. Istenem légy férfi és ne rinyálj már ennyit.
2020. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem paráztatom magam, csak objektíven nézve azt mondom, hogyha a családban is volt már ilyen probléma, akkor nagy valószínűséggel nálam is lesz (magam meggyőzéséhez, hogy elmenjek).
2020. dec. 11. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!