Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális (nő vagyok), hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális (nő vagyok), hogy már hónapok óta egyáltalán nem érdekel a szex?

Figyelt kérdés

Szoktam masztizni heti 1-2x, de nekem ez teljesen kielégítő, egyáltalán eszembe sem jut, hogy pasizzak meg lefeküdjek valakivel; lenne pedig jelentkező rá, de egyszerűen nem bírok igent mondani semmire, nincs bennem semmi vágy.

Azt azért hozzá kell tenni a dologhoz, hogy tömérdek csalódásom volt az elmúlt években, sőt, tulajdonképpen csak az volt, ezért kapcsolatot amúgy sem keresek már, de eddig azért volt igényem néha egy kis intimitásra, de már arra sem.


Más is van így ezzel? Vagy ez egyfajta depresszió?


máj. 30. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szexuálisan kiégtél, van ilyen.
máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Hormonálisan hogy állsz? Vajon ezzel képben vagy-e... Jó kis pajzsmirigyprobléma, vagy egyéb? El lehetne menni laborba, endokrinológushoz, ha érdekel, meg esetleg vannak más tüneteid is, nem tudom....


Nem kell csak így rávágni, hogy természetes, de persze lehet az is.


A depresszió meg nem "egyfajta depresszió", hanem számos egyéb tünete van, amit érezhetsz magadon, ezt te érzed, nem én. Ezzel meg pszichológushoz menj, nem kell azt mondani, hogy "normális". Pl. írod, hogy temérdek csalódásod volt, nem tudjuk ezeket feldolgoztad-e vagy dédelgeted magadban pajzsként használva. De mondom, pszichológus, ha úgy érzed, "lent" vagy.

máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vannak problémáim, különböző gyógyszereket is szedek, terápiára is járok egyébként jelenleg, de a problémáim régebben is fent álltak, és akkor nem voltam ilyen. Most valahogy ilyen halottnak érzem magamat érzelmileg, valahogy eltűnt belőlem minden vágy, de még a randizásra is.
máj. 30. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Alapvetően én is így vagyok vele.Mivel szeretni nem képesek a férfiak úgy, ahogy az nekem jól esne, engem már csak az hoz izgalomba, ha pénze.
máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, velem is ez van, még ha elvileg szeretik is a másikat, az számomra nem annak számít. 🤷🏼‍♀️
máj. 30. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

#4 ha VAN pénze*

Ezt akartam írni.😊

máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak depresszió, hanem egy elkerülési mechanizmus is "dolgozik" benned, amivel meg akarod óvni magad a következő csalódástól.

Mások korábbi f.szsága miatt ne foszd meg magad a boldogság esélyétől! Járj továbbra is a terpáiára, a terapod ki fogja tudni szedni belőled a dolgot.

máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
A legtöbb sérült nő ezt csinálja "bezárkózik" de nem csak hetekre max hónapokra hanem évekre aztán mikor elrepült az idő felettük utána meg már azért nem keresnek senkit sem. Azt gondolom több önismertre kellene szert tenniük mert ezzel csak saját életüket cseszik el.
máj. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része leszarja a szexet, fontosabb a vacsora meg az utazás.
máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Nincs baj a hormonjaiddal, egyszerűen besokaltál a ffiakból.


Én is vagyok így. Nem vágyom a maszatolásukra, hogy fárasszanak agyilag, hogy nekem is melóznom kell szex közben, hogy neki is jó legyen. Magamnak lerendezem és jóéjszakát. Még jobb is, mert magamnak jobban tudom mi kell. Mire rávezetem a hapit, hogy mit, hol, mikor, a vágyam is elmegy az egésztől.

máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!