Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 vagyok és egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 vagyok és egyáltalán nem vágyok barátnőre. Ez normális?

Figyelt kérdés

Belegondolok, hogy milyen lenne egy kapcsolatban lenni és teljesen rossz érzés fog el. Egyáltalán nem hiányzik nekem a stressz, a veszekedések, a megfelelés, a beszámolás, a felborított életrend, stb...

Csak teher lenne egy nő. Én nem értem, más miért kapar olyan görcsösen a nők után, amikor full értelmetlen dolog.


2013. júl. 29. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha minden férfi így gondolkodna 70 éven belül kihalna az emberiség
2013. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van barátom....velem ez az érzés akkor van amikor van barátnőm:D:D:D
2013. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A férfiaknál két tipus van:-későn érő

-korán érő MAjd benő a fejed lágya:D 23/L

2013. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem be van nőve. Tiszta fejjel gondolom, hogy nem hiányzik ez nekem.
2013. júl. 29. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 19/F vagyok de én is így vagyok vele hogy az állandó megfelelés meg az odafigyelés a másikra nekem nem hiányzik! Talán majd változik a véleményem erről de egy darabig biztosan nem...
2013. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem mondanám hogy feltétlen normális,,,


de m különböző filozofálgatás nélkül te így nőttél fel, akármiért is, azt ennyi. Nem vagy hozzászokva, idegen neked a dolog, lévén pl ahogy írtad is nincs barátnőd.


De azért csak tudod te hogy téged zavar vagy sem. Ne azt nézd hogy ki szerint normális, főleg 24 évesen ne. Most itt elmagyarázod de ennyi, ha valami mond valamit megváltozol?,, nem hinném. Na.


^^Ez különben is pózerkodás, mint amikor valaki állítja magáról hogy ő ez meg ez, pedig ha tényleg az vagy nem érzed szükségességét hogy ezt kihangsúlyozd.

2013. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!