Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk orál után amikor a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk orál után amikor a csaj szája spermás lett csókolóznátok vele?

Figyelt kérdés
máj. 30. 19:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
#19 fuhh, hogy te mennyire félreértelmezed a bibliának ezen szakaszát! Katolikusként szekunder szégyen téged olvasni.
máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom, hány cipőt kapok. Magamnak is meg tudom venni, ha kell, és a kapcsolat előtt is laktam valahol, jó esetben más is így van.


Innentől amit elvárok, az az odafigyelés, az orgazmus, az egyenjogú és egyenrangú félként kezelés.


Aki erre nem képes, azzal nincs dolgom.


(Szerencsére JOGOM van eldönteni, kivel kezdek, és kivel nem.)

máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Alapból le se nyeletnék vele semmi olyat, ami számomra undorító.

máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Na és ez a lényeg 23as!😉
máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
19%
Nem értelmezem félre, egy nő az legyen nő! Hogy boldog-e mellettem? Persze. Más döntése úgysem lehet. 10 éve a feleségem, jogom van eldönteni, hogy mikor boldog. Most pl az. Nem kell túl engedékenynek lenni, mert a fejedre nő, aztán mindent elvár. Évente 3x megy nyaralni, melyik nő teheti ezt meg?
máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy boldog -e nem döntés kérdése, pláne nem a tiéd.
máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
25ös Inkább sose mennék nyaralni ha így kéne élnem de végülis a feleséged tudja😅
máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyre inkább túltolja a kamuját...


(Ba$zok én a nyaralásra...

Ha nincs orgazmusom, ott biza a másiknak se lesz, mert hagyom abba az egészet 😁)

máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
16%
Látszik mennyi papucs férfi van. Ti mind azok vagytok. Az asszony belétek törli a lábát és boldogok vagytok.
máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

A kölcsönösség mióta papucsság meg lábtörlés?

Idióta incel...

máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!